New sets and… Blog style

Ze względu na to, iż ostatni post z zestawem spodobał się Wam i tym razem poświęcę post na tą tematykę. Tym razem stworzyłam dwa set’y o podobnym stylu- dziewczęcy/kobiecy. Jutro postaram się zrobić jakieś zdjęcia, ale nie obiecuję, bo ostatnimi czasy jakoś nie jestem w formie na robienie czegokolwiek.
Nie wiem czy zauważyliście, ale język bloga zmienił się z polskiego na angielski. Mi bardziej podoba się w takim wydaniu. Może jest to spowodowane tym, że po prostu lubię ten język, a do tego blogi anglojęzyczne wydają mi się być bardziej… światowe? Nie wiem jak to inaczej nazwać.
Czy Wy także jesteście takimi ogromnymi fankami filmu „Titanic”? Byłam dzisiaj w kinie na wersji 3D. Czy zauważyłam jakąś szczególną różnicę? Raczej nie, ale nie ma to dla mnie znaczenia ze względu na to, że… „Titanic” to „Titanic”, po prostu. 🙂 Przyznam, że nawet gdyby nie było to pokazane w tej wersji to i tak udała bym się do kina, bo mogę oglądać ten film w nieskończoność i za każdym razem zachwyca mnie i wzrusza tak jak podczas pierwszego oglądania. Też tak macie?

***
Because of that you liked the last post with a set I decided to make another one. This time I made two sets which are in the same style- girl/women. Tomorrow I’ll try to make some photos but I won’t promise, because I don’t feel good sinse a few days.
Are you big fans of „Titanic”, too? I watched a 3D version of this film today in the cinema. Did I see any special different? I think I didn’t. But I don’t care, because this film is just… „Titanic”. I’d go to the cinema even if it wouldn’t be in this version. I really love this movie and I can watch it over and over again. 🙂 Do you like it too?

Który podoba Wam się bardziej? A może oba, lub po prostu żaden? Czekam na Wasze opinie!

***
Which one do you like the most? Or maybe both of them, or any? I’m waiting for your opinions!
Pozdrawiam!