Zmian ciąg dalszy

Jakiś czas temu (dokładnie 26 marca) skończyłam 20 lat i jak się okazało rok ten będzie dla mnie rokiem zmian. Zaczęło się od przefarbowania włosów na blond, co podobno było dobrym pomysłem, a teraz… Nie wiem czy zauważyłyście na zdjęciach, ale miałam kolczyka w nosie. Posiadanie go było moim marzeniem od dzieciństwa, które jakieś 6 lat temu się ziściło. Wczoraj jednak doszłam do wniosku, że miałam go już przez dość długi czas i nadeszła chwila, w której powinnam się go pozbyć. To też zrobiłam. Nie widać jednak jakiejś diametralnej zmiany ze względu na to, że kolczyk był mały i jak to moja siostra powiedziała: „3/4 osób pewnie nawet nie wiedziało, że go masz”. No ale już nie mam. 🙂 Mam natomiast coś innego, co zobaczycie na zdjęciach.
Jeśli ktoś czytał poprzednią notkę wie, że myślałam nad zrobieniem go. 🙂
A to okulary, nad których zakupem się również zastanawiałam, ale obawiałam się, że nie będą pasować do kształtu mojej twarzy- Bogu dzięki, myliłam się!
Pragnę Wam również podziękować za 2,092 wejścia, 349 komentarzy i 106 obserwatorów! Nigdy nie wyobrażałam sobie, że dokonam czegoś takiego, jesteście w i e l c y! :*
Zapraszam Was także do polubienia mojej strony na Facebook’u (ramka, w której możecie to zrobić znajduje się w lewej kolumnie bloga). 
No i oczywiście wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkanocnych! Abyście spędzili je w szczęściu w rodzinnym gronie. 🙂

Biorę udział w rozdaniu na powyższej stronie!
Pozdrawiam!