Nowa torebka

Hey Kochane! Dzisiaj dość krótki, rzeczowy post, a mianowicie pokażę Wam mój nowy nabytek – torebkę formy Monnari, która urzekła mnie swoim wyglądem od samego początku. Granatowa, w kształcie tzw. kuferka, pojemna. Czego chcieć więcej? 🙂 W planach mam także post przedstawiający moje „zapasy” ubraniowe na jesień i zimę. Co Wy na to? Kiedyś pytałyście mnie co studiuję, a ja oczywiście zapomniałam odpowiedzieć. Aktualnie jestem studentką pierwszego roku Filologii Angielskiej, gdzie w drugim semestrze moją „specjalizacją” będzie Lingwistyka Stosowana.

I trochę, a dokładnie dwa zdjęcia – zwyklaki. Nie pamiętam już od kiedy, ale od dawna chciałam mieć kaktusa – zwykła roślina, nie wymagająca specjalnych umiejętności ogrodniczych, których u mnie brakuje. Na razie niestety muszę jeszcze na niego poczekać, a poniżej prezentuję Wam ową roślinę, znajdującą się w pokoju mojego narzeczonego. 🙂
A teraz popijając podobną kawę w większym kubku zabieram się za oglądanie najnowszego odcinka „The Vampire Diaries”. Ktoś lubi?
Pozdrawiam!