Dobre, bo polskie (no prawie polskie)


Hey Skarbki! ♡ Na wielu blogach widziałam podobne wpisy, więc i ja postanowiłam coś takiego stworzyć. W związku z tym zapraszam na post z cyklu „Moje ulubione blogerki/youtubowiczki”. Większość z nich (poza jedną) to Polki, stąd taki tytuł wpisu. 🙂 Zapraszam…

http://alinarose.pl – Uwielbiam ją, jest przesympatyczna, chyba nie spotkałam drugiej takiej osoby w Internecie, zawsze służy pomocą, a do tego tworzy świetne makijaże!

http://youtube.com/katosu – Tak jak Alina i ona jest bardzo utalentowana pod względem wizażu jak i również kulinarnym. Wiele razy pomogła mi w wymyślaniu odpowiedniego makijażu na daną okazję – jest niezastąpiona.

http://youtube.com/niessia25 – Jej kanał jest typowo lifestylowy, co jest mi najbliższe. A oglądając ją ma się odczucie jakby „rozmawiało się” z najlepszą przyjaciółką. Niezwykle ciepła osoba.

http://grzee.blogspot.com – Pierwsze wrażenie? Szablon, który jest po prostu świetny! A reszta? Niesamowite, oryginalne makijaże, które wykonuje amatorsko – wrodzony talent.

http://karinainfashionland.com – Uwielbiam jej styl, to jak dobiera poszczególne elementy, z czego wychodzi coś naprawdę świetnego. Ach i te jej włosy…

http://mariannan.costume.fi – Jest to chyba jedyna zagraniczna blogerka, której strona jeszcze mi się nie znudziła. Piękna Marianna o świetnym guście.

http://smallrosie.blogspot.com – Blog lifestylowy prowadzony przez słodką Martę. Lubię kolory, które pojawiają się na blogu i jej bezpośredni kontakt z każdym czytelnikiem, a do tego ma piękne, zadbane włoski.

http://annaaaanna.blogspot.com – Piękna, inteligenta dziewczyna o cudownej figurze i świetnym guście. Czego chcieć więcej?

http://angelikasplace.blogspot.com – Blog lifestylowy, który spokojnie mógłby się znaleźć w wielu kategoriach. Świetny szablon oraz szczera i interesująca blogerka.

To wszystko jeśli chodzi o blogi/kanały, które najczęściej odwiedzam. Zachęcam Was do ich odwiedzania, oraz do brania udziału w rozdaniach, które organizuję (linki do nich znajdziecie nad postem). 🙂

A Wy macie jakieś ulubione blogi/kanały? Może to, któreś z tych, które wymieniłam?

Pozdrawiam!