Dwie nowości


Hey Kochani! ♡ Dzisiaj krótko, zwięźle i na temat. A dokładniej – post dotyczący nowości w mojej szafie. Nie będę się tu za bardzo rozpisywać, tylko od razu przechodzę do sedna.

Wybrałam ją sobie sama, więc chyba nie muszę pisać jak bardzo mi się podoba, prawda? 🙂 Wspomnę o tym, że ma naprawdę świetne wykonanie, jest sztywna, dzięki czemu książki nie przewracają mi się w niej i ogólnie można utrzymać świetny porządek w jej zawartości. 🙂 Ma dwie „kieszenie” na zamek, jedna jest większa i dzieli torebkę na dwie części, druga mniejsza. Do tego przegródka na telefon oraz trochę większa na np. pomadki (tak, ja tam trzymam pomadki ^ ^). Teraz nadszedł czas, aby pochwalić się skąd ją mam… Dostałam ją w ramach współpracy od firmy DUSIASHOP (tak, od tej, z którą organizuję właśnie rozdanie – link do niego nad postem). Znajdziecie tam naprawdę świetne, a do tego modne i dobrze wykonane torebki (również skórzane) oraz skórzane portfele – jeden można wygrać w rozdaniu. Nie myślcie, że polecam ową firmę ze względu na współpracę – nie okłamałabym Was. Myślę, że jakość wykonania „produktów” praz profesjonalizm i naprawdę świetny kontakt z obsługą sklepu jest wart tego polecenia. Szczerze polecam i zachęcam do zakupów!

Teraz nadszedł czas na pochwalenie się nowym zakupem. Już od dawna w zamiarze miałam kupno granatowej marynarki, wciąż jednak z tym zwlekałam, aż w końcu pomyślałam „Teraz, albo nigdy!”. I tymże sposobem w moim posiadaniu jest poniższa, casual’owa marynarka.

źródło 

Chciałam Wam również pokazać moją nową tapetę na telefonie. A robię to dlatego, że naprawdę b a r d z o mi się podoba. 🙂
Zachęcam Was do brania udziału w rozdaniach, które organizuję – link do poszczególnego rozdania znajdziecie nad postem.
Pozdrawiam!