Kosmetyczni ulubieńcy roku 2015

Zabierałam się za stworzenie tego wpisu już od początku stycznia, kiedy to takie posty zalewały blogosferę. Niestety nie wyrobiłam się ze zrobieniem zdjęć, w związku z czym przychodzę do Was z kosmetycznymi ulubieńcami roku 2015 w momencie, gdy vlogerki i blogerki prezentują już swoich faworytów stycznia. No ale… lepiej późno, niż wcale, prawda?
Zanim jednak przejdę do tematu głównego, pragnę poświęcić moment kwestii nowej szaty graficznej bloga, a szczególnie prośbie do Was o opinie na jej temat. Co sądzicie? Co powinnam zmienić, a czego brakuje? Poprzedni wygląd itspaulinab do mnie nie przemawiał i wydaje mi się, że był to jeden z głównych powodów mojej nikłej obecności tutaj. Aktualny szablon cały czas jest w trakcie „remontu”, więc podejrzewam, że nie jest to finalny efekt. 🙂

Poniżej przedstawiam mini-zbiór sześciu produktów, które stały się moimi ideałami i na stałe zagościły w mojej kosmetyczce (a także na liście zakupów, gdy się kończą). Wszystkie stosuję od kilku miesięcy i każdy bez wyjątku mogę polecić!

Ciekawa jestem jaki kosmetyk lub kosmetyki były produktami, bez których nie wyobrażałyście sobie ubiegłego roku. Koniecznie podzielcie się swoimi ulubieńcami!