Wszyscy mają Yankee Candle, mam i ja!

Podejrzewam, że masz już serdecznie dość zapachów Yankee Candle, o których od jakiegoś czasu mówi się zarówno na Youtube jak i w świecie blogerskim. Niestety i ja trafiłam do grona wielbicieli zapachów owej marki, więc jeśli masz już po dziurki w nosie czytania wszystkich “ochów i achów” na ich temat to… przepraszam, ale muszę (!) podzielić się swoją wstępną opinią na ich temat.
Jednak mam do Ciebie pytanie – masz już swoje Yankee Candle?
Woski firmy Yankee Candle zainteresowały mnie już rok temu, gdy szturmem podbiły Internet, a  pozytywnych opinii o nich nie było końca. Niestety w pobliżu mojego miejsca zamieszkania produkty te nie były dostępne stacjonarnie, w związku z czym ich zakup odkładałam na później. I tym sposobem, po roku wzdychania do monitora w końcu (!) mam swoją małą armię pięciu (w tym dwa razy Soft Blanket) tart. 
Szczerze powiedziawszy nie byłam do końca pewna jakie zapachy kupić, więc wybrałam te, na temat których opinie w Internecie były pozytywne i które podejrzewałam o delikatną woń. 
Jak widzisz na zdjęciu, nie mogłam się powstrzymać przed stopieniem kawałka jednego wosku przez co moja opinia na ich temat zaczyna się powoli kształtować. Mianowicie… 
Zapach bardzo szybko się rozprzestrzenia, a do tego po zgaszeniu świeczki jeszcze długo utrzymuje się w pomieszczeniu jak i poza jego granicami. Soft Blanket ma nieco cytrusowy zapach, bardzo delikatny, myślę, że świetnie wkomponuje się w jesienną aurę, która już niebawem u nas zawita.

Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: