Dream Team

Kochani, przyznaję się bez bicia – od rana słucham świątecznych piosenek, szczególnie tych angielskojęzycznych, gdyż według mnie zdecydowanie bardziej oddają klimat świąt (chociaż Jest taki dzień Czerwonych Gitar i tak co roku musi pojawić się na mojej świątecznej playliście). Jakie są Wasze ulubione piosenki, od słuchania których nie możecie się oderwać podczas okresu świątecznego?

Przechodząc do tematu wpisu… Wiecie, że uwielbiam lakiery do paznokci i że moja “kolekcja” powiększa się, może nie z dnia na dzień, ale z pewnością z tygodnia na tydzień. Wiecie również, że moją ulubioną marką produkującą m.in. właśnie lakiery jest Golden Rose i właśnie dzisiaj przedstawić chcę Wam swoją “Dream Team”, tj. moją mini-kolekcję kosmetyków GR, która z pewnością niebawem i tak powita nowe kolory. Zapraszam!

A czy Wy posiadacie (i lubicie) lakiery Golden Rose?

NUMERY (OD LEWEJ): 135, 30, 114, 05, 57, 112, 103, 68, 20

P.S. Mój Narzeczony jakiś czas temu założył bloga o tematyce lifestyle, na którym pojawiły się również wpisy dotyczące naszego wspólnego weekendu w Londynie. Znajdziecie tam mnóstwo zdjęć z tego wyjazdu, które niestety nie pojawią się u mnie z tego względu, iż wstawianie dwa razy tych samych zdjęć nie ma (chyba) sensu, prawda? Zapraszam serdecznie: London CityLondon Museums.
Zachęcam Was również do śledzenia Roberta na Facebooku, dopiero zaczyna, ale jeśli okażecie trochę wsparcia z pewnością szybko się rozwinie w kwestii blogowania! 🙂
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: