Stwórz własną paletę cieni

Już jakiś czas temu wspominałam (chyba) o tym, że w planach mam stworzenie własnej palety cieni, której kolory w 100% by mi odpowiadały. Gdy zakupiłam kasetkę na stoisku marki Inglot i dokupiłam do niej dwa cienie, okazało się, że te okrągłe, do których dostosowana była wspomniana kasetka, zostały wycofane. Przyznam, że z początku byłam tym faktem nieco poirytowana, z ratunkiem jednak przyszły mi produkty marki Kobo, które kształtem idealnie pasują do mojej paletki. Jak widzicie na zdjęciach, składa się ona z czterech cieni (jest miejsce na jeszcze jeden), poza pomarańczem postawiłam na stonowane odcienie, które idealnie wpasują się zarówno w dzienny, jak i bardziej wieczorowy makijaż.
Jeśli chodzi o jakość samych produktów, uważam, iż jest bardzo podobna, te Kobo niestety bardziej się osypują, ale niespecjalnie mi to przeszkadza.
Jeśli brakuje Wam kompletu cieni, które w 100% spełniałyby Wasze oczekiwania pod względem doboru kolorów, to myślę, że stworzenie własnej kolekcji jest świetnym pomysłem! 🙂
Jakiej firmy cienie Wy polecacie?
OD LEWEJ: INGLOT – PEARL 402, INGLOT – MATTE 378, KOBO – BRONZE 208, KOBO – NIESTETY NIE ZNAM ODCIENIA
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: