Jesienne kolory lakierów

Odnoszę wrażenie, że tradycją stało się publikowanie na tym blogu wpisów dotyczących kolorów lakierów do paznokci nawiązujących do nadchodzącej pory roku. Nie mogło więc zabraknąć jesiennego zestawienia moich ulubionych kosmetyków. Jesień to pora roku, podczas której wszelkie ciemne kolory nie są negowane tak jak podczas wakacji, gdy neony i pastele “królują na parkiecie”. To samo tyczy się tego, co “nosimy” na swoich paznokciach – czerń, szarości, beże i odcienie bordo świetnie współgrają z deszczową aurą za oknem. Często powtarzam, że to właśnie moda jesienna najbardziej mi odpowiada i to w takich kolorach czuję się najlepiej, więc nic dziwnego, że należę do osób pozytywnie nastawionych na zbliżającą się zmianę pór roku. 
Z pewnością pamiętacie moją manię kupowania nowych lakierów do paznokci, która w zeszłym roku przez dłuższy czas mnie nie opuszczała. Aktualnie staram się rozważniej kupować kosmetyki – zarówno te kolorowe, pielęgnacyjne, jak i właśnie lakiery. W przeszłości chciałam mieć wszystkiego dużo (podejrzewam, że nie jedna z Was miała tak samo), teraz jednak zauważyłam, iż większości produktów i tak nie wykorzystuję do końca, więc po co kupować coś, czego tak naprawdę nie potrzebuję? 
A jak jest z Wami, stawiacie na jakość czy na ilość?
I koniecznie napiszcie mi jakie kolory lakierów do paznokci to Wasz absolutny must have tej jesieni/zimy! 🙂

BORDO – NR 30  /  WIŚNIA – NR 57  /  CZERŃ – MISS SPORTY  /  SZAROŚĆ – NR 124  /  OLIWKA – NR 112  /  BEŻ – NR 05  /  SREBRO – NR 20  /  MAT – LOVELY
Jeśli planujecie remont kuchni i szukacie mebli idealnych, to polecam stronę http://www.kuchniewarszawa.com.pl/, gdzie znajdziecie wszelkie aranżacje kuchni, a także meble na wymiar.
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: