Od nowa

Kochani, po dwóch tygodniach ciszy na blogu przychodzę do Was z nowym wpisem. Kilka tygodni temu wspominałam o tym, iż już w październiku czeka mnie (i mojego R.) przeprowadzka. Od środy spędziliśmy mnóstwo czasu na doprowadzaniu naszego aktualnego miejsca zamieszkania do stanu, który będzie odzwierciedlał to, czego zarys mieliśmy od jakiegoś czasu w głowach. Na szczęście (!) plan się udał i piszę teraz do Was z kanapy, która jest jednym z elementów tworzących to mieszkanie miejscem, do którego po prostu chcemy wracać.
Jeśli jesteście zainteresowani wpisami o naszym „małym gniazdku” to piszcie w komentarzach. 😉 Cały czas zajmujemy się jego upiększaniem, więc wszelkie strony/sklepy z akcesoriami do domu będą mile widziane!
Gdzie teraz stacjonujemy? W Poznaniu! Dziewczyny, jeśli jesteście zainteresowane pójściem na kawkę, to piszcie! 😉

Jeśli jesteście studentami, bądź po prostu lubicie podróżować po Polsce, to polecam Wam stronę http://kwaterydlafirm.pl/, w ofercie której znajdziecie 60 lokalizacji, 900 miejsc noclegowych, w tym hotele w każdej dzielnicy Wrocławia. Szeroki wybór mieszkań i pokoi o różnych standardach: apartamenty, hotele robotnicze, domy studenckie. Oferta zarówno dla pracowników firm jak i dla osób prywatnych. A wszystko to w konkurencyjnych cenach!
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: