Inspiracje dotyczące białego mieszkania

Co prawda biel nie należy do najłatwiejszych kolorów, jednak nie da się ukryć, że pokoje, albo – tak jak w przypadku tego wpisu – całe mieszkania, których ściany pokryte są farbą w tym kolorze, sprawiają wrażenie nowocześniejszych i przede wszystkim przestronniejszych. Dlatego też postanowiłam podzielić się z Wami inspiracjami prezentującymi białe mieszkania.


Nie przepadam za tym kolorem w garderobie, jeśli jednak mowa o wystroju wnętrz – zaraz obok szarości i czerni – jest  moim ulubieńcem. Nic więc dziwnego, że przeglądając inspiracje dotyczące mieszkań itp., to te w stonowanych kolorach najbardziej przykuwają moje oko. W poprzednim wpisie inspiracyjnym o podobnej tematyce pisałam o szarej kanapie, która aktualnie znajduje się i w naszym lokum. Jeśli i Wy zastanawiacie się nad kupieniem np. sofy w tym kolorze, to zachęcam Was do zajrzenia tutaj.

A teraz uwaga – przygotujcie się na sporą dawkę zdjęć! :)

białe mieszkania

Zdjęcia z tej części wpisu świetnie prezentują to, jak biel komponuje się z różnobarwnymi dodatkami w mieszkaniu. Jak widać nie trzeba ograniczać się wyłącznie do czerni i szarości, gdyż biel dzięki swojej neutralności pasuje praktycznie do wszystkiego.
Ciekawa jestem tego, jaki Wy macie stosunek do bieli w mieszkaniu. Jesteście za, czy preferujecie inne kolory? :)


P.S. Dzisiaj jest dzień pizzy, więc przy okazji przypominam o jednym z ostatnich wpisów, w którym pojawił się bardzo prosty przepis na to uwielbiane przez (chyba) wszystkich danie.

Zdjęcia z tego wpisu pochodzą ze strony Pinterest
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: