Blender Russell Hobbs, Mix & Go

Dzisiejszy wpis poświęcony będzie w 100% mojemu absolutnego ulubieńcowi ostatniego miesiąca. Co prawda, mam w planach napisanie posta o swoich niekosmetycznych faworytach, doszłam jednak do wniosku, iż ten produkt jest na tyle świetny, iż nie zasługuje na niewielką wzmiankę w innej notce.
Jak już pewnie orientujecie się po zdjęciach, wspomnianym produktem jest blender marki Russell Hobbs, Mix & Go. Jakiś rok temu na jego temat wypowiadałam się w poście „List of Dreams”, nie muszę więc powtarzać, iż o jego posiadaniu myślałam już od dobrych kilku miesięcy. Jako że więc od połowy marca jest on u mnie, postanowiłam podzielić się z Wami swoją opinią na jego temat, oraz zdradzić czy warto w ogóle brać go pod uwagę podczas zakupu blendera. Jeśli ciekawi Was ten temat, to zapraszam do dalszej części wpisu! :)

 

Russell Hobbs Mix & Go
Poza samym blenderem, w skład zestawu Russell Hobbs, Mix & Go wchodzą dwie plastikowe butelki wraz ze szczelnymi nakrętkami, a także nakładka z ostrzami do blendowania. Dzięki tym elementom ulubiony koktajl możemy zabrać ze sobą np. do pracy i zrobić z niego drugie śniadanie.  
Samo przygotowanie koktajlu przy użyciu urządzenia jest dziecinnie proste – do butelki w pierwszej kolejności wlewamy np. mleko (zawsze ciecz), a następnie wrzucamy owoce lub warzywa. Ostrza są w stanie skruszyć lód, jednak niestety orzechów nie zmiksują. Czas robienia koktajlu nie jest dłuższy niż jedna minuta, a wszystkie elementy możemy myć w zmywarce. Czy istnieje szybszy sposób na zrobienie ulubionego smoothie? :)
blender
blender marki Russell Hobbs
Niestety, jak to zwykle bywa, blender ma swój minus, który dla niektórych może być nieco uciążliwy. Mowa o jego głośności – nie można powiedzieć, iż jest to najcichsze urządzenie, jakie znam. Jeśli jednak za minutę niewielkiego hałasu (bo nie mówię tu dźwiękach z typu tych, które wydaje np. wiertarka), jesteście w stanie zrobić coś tak pysznego, to myślę, że można przymknąć na to oko. ;)

Podsumowując – aktualnie jest to najczęściej używane przeze mnie urządzenie, a jego cena i działanie w zupełności rekompensują użytkownikom dźwięki, które wydaje. Szczerze polecam wszystkim, którzy tak jak ja uwielbiają wszelkie smoothie i koktajle, warto zaopatrzyć się w ten, bądź podobny sprzęt. :)

Ciekawa jestem czy znacie produkt z tego wpisu lub może polecicie czytelnikom itspaulinab.pl inne, godne uwagi blendery? :) Oczywiście przepisy na pyszne smoothie również są mile widziane! :)

Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: