Ciekawe miejsca w sieci #7

ciekawe miejsca w sieci 7
Po kilku miesiącach ponownie przychodzę do Was z postem przepełnionym pozytywną energią, a to za sprawą kolejnej dawki ciekawych miejsc w sieci. Zapraszam!

BLOGI

Coś dla osób raczkujących w świecie fotografii, a zwłaszcza tych, które o jej podstawach (zwłaszcza kompozycji) nie mają zielonego pojęcia. Mowa o przepełnionym świetną, a przede wszystkim przydatną treścią poście na blogu Ani Ulanickiej.

Na kolejnej stronie, którą chcę Wam polecić, nie mam jednego ulubionego wpisu, co spowodowane jest faktem, iż cały blog do mnie trafia (co zdarza się bardzo rzadko). Zarówno szata graficzna, jak i sam tekst sprawiają, że na Zaparzę Ci herbatę aż chce się wracać!

W tym roku dałam się ponieść „postowym postanowieniom” i podjęłam decyzję o niejedzeniu słodyczy. Nie obyło się jednak bez ogromnej ochoty na coś słodkiego i właśnie wtedy na ratunek przyszedł mi przepis na przepyszne ciasto czekoladowe z – uwaga – czerwonej fasoli. Jeśli myśl o dodaniu fasoli do jakiegokolwiek wypieku Was przeraża, to zapewniam Was, że jedyne czego możecie się obawiać to chęć jedzenia tego brownie codziennie. ;)

INSTAGRAM

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym w tej kategorii nie zawarła odnośnika do profilu ze zdjęciami flatlays.  Mowa o koncie @vainnglory, będącym kopalnią inspiracji!

Kolejnym profilem, którego właścicielka urzekła mnie świetną fryzurą, wyczuciem stylu i… pięknym makijażem jest @laurajadestone – zachwyt gwarantowany!

SPORT

Szczerze mówiąc, w tej kwestii za dużo się nie zmieniło, gdyż cały czas ufam Ewie Chodakowskiej i jej treningom. Mogę jedynie wspomnieć o moim małym powrocie do zestawu Turbo Spalanie, który był jednym z pierwszych, jakie wykonywałam. :)

INNE

Coś dla miłośników podróży, zwłaszcza tych, których celem są niecodzienne miejsca. Jeśli nie znacie Krzysztofa Gonciarza lub znacie, jednak nie jesteście przekonani do jego twórczości, to polecam zapoznać się z jego serią vlogów, które powstały podczas wyprawy na… Grenlandię. Sama nie jestem jego ogromną fanką, ale tymi filmami zwyczajnie mnie kupił. ;)

Mam też coś dla tych z Was, którzy – tak jak ja – przed zakupem czegokolwiek wolą zapoznać się z opiniami na temat danego produktu. Tutaj chodzi akurat o wszelki sprzęt technologiczny lub AGD, więc jeśli jesteście laikami w tych kwestiach i wolicie zasięgnąć porady/opinii eksperta w sprawie zakupu konkretnej rzeczy, polecam stronę Strefa Zakupowa.

NAJCHĘTNIEJ CZYTANY POST NA BLOGU

Jest to nowa pozycja w zestawieniu ciekawych miejsc w sieci, jednak doszłam do wniosku, iż warto zwrócić uwagę na to, jakie treści publikowane na blogu w ciągu ostatniego miesiąca najbardziej przypadły Wam, tj. czytelnikom bloga do gustu. :)

A zdecydowanie najchętniej czytanym postem był ten poświęcony nowej, blogerskiej kolekcji etui polskiej marki etuo.pl. Pamiętajcie, że do 29.04 na hasło „simplistic” działa 20% rabat na zakup produktu z tej właśnie linii, a także folii i szkła!

Dajcie znać, czy któreś z ciekawych miejsc w sieci, o których wspomniałam wyżej, jest Wam już znane! A może sami chcecie coś polecić? :)
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi:

Skomentuj wpis poniżej

  Chcę otrzymywać powiadomienia  
Powiadom o