Coś dla oczu

Od nie wiadomo jak dawna bardzo podobały mi się zastawy stołowe w czarno-białych, bądź szaro-białych kolorach, więc gdy ta ze zdjęcia (o ile talerzyk i kubek można nazwać zastawą) pojawiła się na zdjęciach różnych profili na Instagramie, wiedziałam że musi być moja. Jakież było moje zdziwienie, gdy uzyskałam informację, iż obie rzeczy dostępne są w Pepco za, uwaga (!), 4,99zł! Oczywiście teraz czekam na wenę twórczą na nowe wpisy, aby w jakiś sposób te piękne nowości wykorzystać :).
Oczywiście nie obyłoby się bez jakiejkolwiek dodatkowej informacji, nie mającej nic wspólnego z głównym tematem notki. Dzisiaj chcę wspomnieć o… 3 urodzinach bloga! Tak, IT’S PAULINAB obchodzi dzisiaj swoje trzylecie, co tylko umacnia mnie w przekonaniu, że decyzja o założeniu tej strony w dniu 10.03.2012r. była jak najbardziej słuszna! Oczywiście z tego miejsca chcę Wam serdecznie podziękować za odwiedziny, komentarze, wiadomości, za wsparcie i pomoc w rozwijaniu bloga. Dziękuję, że ze mną jesteście! ♥
I standardowo pytanie do Was… co w ostatnim czasie zwróciło Waszą uwagę na tyle, że same stwierdziłyście “muszę to mieć!”?
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: