Filmy, które polecam

Po raz pierwszy na blogu prezentuję listę filmów, które moim zdaniem zasługują na Twoją uwagę i czas. Niektóre z poniższych pozycji oglądałam kilka razy i za każdym razem byłam nimi zachwycona równie mocno jak podczas pierwszego z nimi “spotkania”. 
Oczywiście opinie na temat filmów (jak i książek) to kwestia indywidualna, więc z ogromną chęcią poznam Twoje zdanie na temat którejś z produkcji, której plakat zobaczyć możesz poniżej! :)

Liczę również na to, że i Ty polecisz mi ekranizację, która Tobie szczególnie przypadła do gustu!

PLAKATY POCHODZĄ ZE STRONY FILMWEB.PL
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi:

12
Skomentuj wpis poniżej

avatar
  Chcę otrzymywać powiadomienia  
Powiadom o
Patrycja Karpik
Gość
Patrycja Karpik

Nie oglądam z tego tylko "Kaznodzieja z karabinem", "Prawo Zemsty", "Między wierszami" i "Uprowadzona". Muszę to nadrobić! Reszta jest świetna! :)

Desviolettes
Gość

Widzę kilka filmów które widziałam i bardzo je lubię. Polecam Mr. Nobody, Jeden dzień, Requiem dla snu, About time. Patrząc na filmy które poleciłaś, powinny Ci się spodobać :)

N.
Gość

uwielbiam film "Gwiazd naszych wina" :)

Tosia
Gość
Tosia

'Chłopiec w pasiastej piżamie' wycisnął ze mnie tyle łez,że nie potrafię oglądać tego filmu po raz drugi.

Karolina Jot
Gość
Karolina Jot

sporo z pozycji widziałam i zgadzam się z tym jak najbardziej ;)

Polinska
Gość

Większość filmów sama zdecydowanie bym poleciła! "Gwiazd naszych wina" i "Bez mojej zgody" to moi ulubieńcy wszechczasów, mogę to oglądać na okrągło, jednak nigdy mi się nie znudzi :)

Alicja Waligóra
Gość

Och, widziałam każdy z wymienionych przez Ciebie filmów! Najnowszy z faworytów (nie tylko film, bo i książka) to własnie Gwiazd Naszych Wina, jest cudowny.

AdaDobrzeGada
Gość

"Szkoła uczuć" po raz pierwszy udało mi się ją oglądnąć do końca, dopiero wczoraj! Ale jeśli chodzi o ten typ filmów to mój faworyt. Jestem też ciekawa "Gwiazd naszych wina", czekam na film, który dorwę w Internecie :) Lubię, a wręcz uwielbiam, jeśli chodzi o komedie romantyczne, "To tylko seks".

Justyna J
Gość

Gwiazd naszych wina to zdecydowany mój faworyt ;)

Cassandra Pierce
Gość

Z powyższych filmów oglądałam tylko Gwiazd Naszych Wina i Szkołę uczuć – ten drugi również przypadł mi do gustu! :)

c h a n e l i e r
Gość
c h a n e l i e r

Ja ostatnio oglądałam "Curfew" i "Mój przyjaciel Hachiko" piękne filmy:)

Katrin Mintzer
Gość
Katrin Mintzer

Z tej listy najbardziej podobały mi się "Dziewczyna z tatuażem" i "Siedem dusz". Za to wczoraj w tv akurat leciała "Szkoła uczuć" i przyznam, że szybko mnie uśpiła.

Polecam Ci obejrzenie takich filmów jak "Mr. Nobody" (uwielbiam, widziałam już kilka razy), "Gra Endera" i "Transcendencja". Pewnie znalazłoby się więcej tytułów, ale te pierwsze przyszły mi na myśl. :)