Finding It

Pisząc o tej książce chyba powinnam zacząć od tego, że jest to trzeci tom z cyklu Coś do ocalenia, który zawiera tomy: 1; 1,5; 2; 3; 3,5. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z powieściami autorstwa Cory Carmack, więc nie miałam zielonego pojęcia, że książka, której tytułem jest Coś do ocalenia należy do jakiejkolwiek serii. I tak niczego nieświadoma przeczytałam 320 stron, które, jak się później okazało, były praktycznie tymi ostatnimi, które przeczytać powinnam. Człowiek uczy się na błędach (najlepiej swoich), więc następnym razem, obiecuję, sprawdzę czy to co czytam nie jest kontynuacją czegoś innego.
Wracając do książki… Szczegółowe informacje na jej temat (rok wydania itd.) znajdziecie tutaj. Jak nie trudno się domyślić nie jest to kryminał, które tak uwielbiam, a do jej przeczytania skłoniły mnie dość ciekawe cytaty, na które natknęłam się przypadkowo. Jeśli zainteresowane jesteście czymś “głębszym”, tj. tekstem który da Wam do myślenia i pozostawi przez jakiś czas w stanie zadumy, to… to nie jest to. Coś do ocalenia to lekka lektura, ale nie ukrywam, że bardzo mnie wciągnęła, a zwrot wydarzeń występujący pod koniec, zaskoczył. 
Aktualnie czytam tom 1 (w sumie już go kończę), który podoba/ł mi się równie bardzo jak ten z dzisiejszego wpisu. Oczywiście mam w planach przeczytać całą serię, a na koniec przedstawić Wam swoją opinię. 
A jaka książka Wam ostatnio przypadła do gustu?
Koronkowa sukienka o pięknym bordowym kolorze pochodzi ze strony TrendyFine, a znaleźć ją możecie dokładnie tutaj.
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: