Get Fit, Stay Fit!

Sądząc po Waszych odpowiedziach w ankiecie dotyczącej mojego bloga (https://docs.google.com/forms/d/1v7CJRkeqTCnva8I37sbaw4L8eQAzCkhIVFvFogBpV3o/viewform) – do udziału w której nadal serdecznie Was zachęcam – najlepszą porą na publikację wpisów są godziny wieczorne co – nie ukrywam – i mi odpowiada. W związku z tym możecie być przygotowane na to, iż nowości pojawiać  się  będą najczęściej po godzinie 18:00! :)
Dzisiaj powracam do tematu sportu (tutaj i tutaj już pisałam o swoim “planie treningowym”). Tym razem jednak “pochwalić” chcę się Wam swoją nową parą butów, która dostosowana jest głównie do jednej z najbardziej znienawidzonych przeze mnie aktywności fizycznych – biegania. 
Co mnie skłoniło do ich zakupu? Przede wszystkim chęć przełamania się i polepszenia swoich stosunków ze wspomnianą dyscypliną, a że brak odpowiedniego obuwia służył mi za wymówkę dość długo, doszłam do wniosku, że czas to zmienić. Ponadto nie posiadałam dobrych adidasów do ćwiczeń, a jeśli po raz kolejny mój “związek” z bieganiem nie wypali, to buty nadal będą w użytku. Ich cena również mnie przekonała, gdyż nie chcę na starcie zaopatrzyć się w buty warte 300zł, które później mogą leżeć i się kurzyć. 
A co Wy sądzicie o bieganiu? Lubicie?
Oczywiście Lidl (bo właśnie tam je kupiłam) oferuje adidasy również w innych zestawieniach kolorystycznych, niestety (albo i stety) tylko te były dostępne w moim rozmiarze.
P.S. Dziewczynki, jeśli szukacie sklepu, który oferuje ciekawą odzież (i nie tylko!) w bardzo przystępnych cenach, to zerknijcie na http://www.sakolife.pl/! :)
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: