Keep Calm and…

… go to London! Tak, w końcu kolejne z moich marzeń zostanie spełnione, bo już za tydzień spędzę cudowny weekend w jednym z najpopularniejszych miast świata! Aktualnie niestety nie potrafię powiedzieć na ten temat nic więcej, no bo… co mogę powiedzieć? Chciałam się tym z Tobą podzielić, po prostu (no dobra, może trochę pochwalić – w końcu nie codziennie ma się możliwość odwiedzenia tego typu miejsca). Obiecuję zrobić mnóstwo zdjęć i zaraz po powrocie opublikować je na blogu! Podejrzewam, że również na moim profilu na Instagramie zagości co nieco nowych ujęć, więc jeśli jeszcze tego nie robisz, zapraszam do śledzenia mnie tutaj.
Jeśli Ty miałaś to szczęście bycia już w Londynie, to byłabym wdzięczna za wskazanie ciekawych, wartych uwagi miejsc! :)
A jakie miasto jest Twoim “miastem marzeń”? :)
źródło zdjęcia: Navin Sarma Photography
P.S. Posty ostatnimi czasy pojawiają się nieco rzadziej głównie ze względu na brak czasu na robienie zdjęć, gdyż pomysły na wpisy (o dziwo!) są. Myślę, że już w niedzielę napiszę tutaj coś nowego, może o moich najnowszych drogeryjnych zdobyczach? :)
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: