Kosmetyczni ulubieńcy roku 2015

Zabierałam się za stworzenie tego wpisu już od początku stycznia, kiedy to takie posty zalewały blogosferę. Niestety nie wyrobiłam się ze zrobieniem zdjęć, w związku z czym przychodzę do Was z kosmetycznymi ulubieńcami roku 2015 w momencie, gdy vlogerki i blogerki prezentują już swoich faworytów stycznia. No ale… lepiej późno, niż wcale, prawda?
Zanim jednak przejdę do tematu głównego, pragnę poświęcić moment kwestii nowej szaty graficznej bloga, a szczególnie prośbie do Was o opinie na jej temat. Co sądzicie? Co powinnam zmienić, a czego brakuje? Poprzedni wygląd itspaulinab do mnie nie przemawiał i wydaje mi się, że był to jeden z głównych powodów mojej nikłej obecności tutaj. Aktualny szablon cały czas jest w trakcie “remontu”, więc podejrzewam, że nie jest to finalny efekt. :)

Poniżej przedstawiam mini-zbiór sześciu produktów, które stały się moimi ideałami i na stałe zagościły w mojej kosmetyczce (a także na liście zakupów, gdy się kończą). Wszystkie stosuję od kilku miesięcy i każdy bez wyjątku mogę polecić!

Ciekawa jestem jaki kosmetyk lub kosmetyki były produktami, bez których nie wyobrażałyście sobie ubiegłego roku. Koniecznie podzielcie się swoimi ulubieńcami!
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: