Lifestylowe podsumowanie listopada 2016

Nostalgiczny klimat jesieni jest świetnym momentem na rozpoczęcie kolejnego cyklu postów na blogu (jednym z nich są np. Ciekawe miejsca w sieci), a mowa o lifestylowym podsumowaniu miesiąca. Jeśli więc interesuje Was jakie odczucia dominowały u mnie w listopadzie, zajrzyjcie do dalszej części wpisu. :)
lifestylowe podsumowanie listopada

Chciałabym w końcu na poważnie zabrać się za pisanie pracy magisterskiej, na co aktualnie powinnam poświęcać każdą wolną chwilę, a do czego niestety nie potrafię się zmotywować. Jeśli znacie jakieś sposoby, aby „zebrać się do kupy” i skupić się na tych najważniejszych rzeczach, to będę wdzięczna za pomoc!

Cieszę się, że już niebawem Boże Narodzenie i pewnie niektórzy z Was mają już dość świątecznego klimatu, jednak ja dopiero się rozkręcam. Lubię świąteczną atmosferę i przede wszystkim możliwość spotkania się z całą rodziną, a pyszne jedzenie jest dla mnie wisienką na torcie. Oczywiście jak co roku marzą mi się „białe święta” i naprawdę trzymam kciuki za to, aby tym razem było tak jak za czasów dzieciństwa. :)

Czuję się szczęśliwa – tak naprawdę. Lubię to, co robię, niebawem moje ulubione święto, a moje życie idzie we właściwym kierunku.

Doceniam to, co życie mi dało i fakt, iż jestem w stanie poprzedni punkt wypełnić takimi, a nie innymi słowami. Po obejrzeniu polskiego filmu „Komunia” nie trudno dojść do wniosku, że t r z e b a cieszyć się z tego, co się ma, bo inni przechodzą tragedie, których nie potrafimy sobie wyobrazić.

Myślę o prezentach – chyba jak większość z nas. A także o możliwościach rozwoju bloga, bo nie ukrywam, iż w przyszłym roku mimo ograniczonej ilości wolnego czasu chciałabym poświęcić mu nieco więcej uwagi. Tutaj też wszelkie sugestie mile widziane. :)

Nie mogę się doczekać – wiem, że się powtarzam, ale serio święta to okres, który uwielbiam, więc odliczam dni do wigilijnej kolacji.

Oglądam inspiracje ślubne – ale ten temat jeszcze pojawi się na blogu.

Słucham – tak, świątecznych piosenek, ale nie tylko! Jeśli lubicie mocny bas, to utwór Gangsta powinien również i Wam przypaść do gustu. :)

Do stworzenia tej serii zainspirowały mnie posty na polskich blogach lifestylowych, szczególnie te u Kasi i Aliny. Sama bardzo lubię czytać tego typu treści, więc mam nadzieję, że i Wam przypadną do gustu!

A jakie odpowiedzi znalazłyby się w Waszych wpisach? Odpowiedzcie chociaż na trzy z  nich w komentarzu! :)

Chcesz być na bieżąco?
Obserwuj bloga za pośrednictwem:

          
Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments