Poradnik prezentowy Nie tylko na święta!

Choć wyznaję zasadę, że warto poświęcić czas na poznanie pragnień drugiej osoby, aby wręczyć jej to, czego naprawdę chce, to zdaję sobie sprawę, że czasami jest to niewykonalne. Dlatego też postanowiłam stworzyć ten uniwersalny poradnik prezentowy, który powinien pomóc Wam w doborze upominku nie tylko na święta.

Odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi.

Przeglądaj propozycje według ceny

Pomysły na prezent do 50 zł

Kto powiedział, że prezent musi być drogi? Przecież liczy się gest! Dlatego nie omieszkałam stworzyć także zestawienie pomysłów na upominek do 50 zł. Będą one dobrym wyborem także bez szczególnej okazji.


Pomysły na prezent do 100 zł

Ogromnie się cieszę, że udało mi się znaleźć tak świetne produkty, których cena nie przekracza 100 zł. Wszystkie cechują się praktycznością tak, aby obdarowywana osoba mogła z przyjemnością korzystać z ich dobrodziejstw.

Kawiarka

Bialetti

Kawiarka

kubek składany

Stojo

Kubek składany

poduszka na oczy

Plantule

Poduszka na oczy

zaparzacz do kawy

Aeropress

Zaparzacz do kawy

planer

Leuchttrum

Planer


Pomysły na prezent powyżej 200 zł

Jeśli macie do dyspozycji nieco większy budżet, zachęcam do zwrócenia uwagi na prezenty o większej wartości. Warto jednak wcześniej dowiedzieć się, czy adresat/ka faktycznie potrzebuje czegoś takiego. Jeśli nie jesteście pewni, koniecznie zwróćcie uwagę na bardziej uniwersalne pomysły prezentowane wyżej.

zestaw do matchy

Moya matcha

Zestaw do matchy

blender kielichowy

Nutribullet

Blender kielichowy

Zdjęcia produktów pochodzą ze stron producentów i nie są moją własnością