Spring colors

Nie pisałam przez ponad tydzień, ale wracam do Was z piękną pogodną i nową energią! :) Skąd to pozytywne nastawienie? Wydaje mi się, że niemały wpływ ma rażące w oczy słońce, które wpada do mojego pokoju właśnie teraz, ale również książka, którą miałam okazję ostatnio przeczytać, mowa o Pełnej MOCY możliwości autorstwa Jacka Walkiewicza. O książce planuję jednak zrobić osobny wpis, zainteresowane?
W związku z 8 marca, nie może zabraknąć życzeń dla płci pięknej – kobietki, życzę Wam wszystkiego dobrego, codziennego słońca i radości z życia oraz spełnienia we wszystkich jego aspektach, a także tego, aby Wasze święto obchodzone było każdego dnia, nie tylko dzisiaj! Pamiętajcie, uśmiech to najlepszy makijaż! ♥
Po dłuższym wstępie przejdę do głównego tematu wpisu, a są nim… lakiery do paznokci! A dokładniej lakiery w pięknych, wiosennych kolorach, które idealnie dopełnią każdą stylizację w nadchodzącej i, miejmy nadzieję, słonecznej porze roku. Wszystkie używam i z ręką na sercu mogę Wam je polecić, zarówno przez kolor jak i łatwość nakładania, czy też trwałość. :)
A bez jakiego koloru Wy nie wyobrażacie sobie nadchodzącej wiosny?
NUMERY KOLORÓW: 130, 103, 68, 05, 57, 541 I 260 FUNTIME FUSCHIA
Aktualnie mam oczywiście kilka pomysłów na wpisy, m.in. recenzja książki, o której wspomniałam wyżej, ulubieńcy lutego i “przepis” na świetną przekąskę, bądź moją ulubioną owsiankę. Powiedzcie mi więc, co chciałybyście zobaczyć tu w pierwszej kolejności? :)
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: