Reklama na blogu Moja oferta

Interesuje Cię reklama na blogu, w ramach której pokażę Twój produkt/firmę na stronie? Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat.Paulina Górska
kontakt@simplistic.pl

Na wiadomości staram się reagować w ciągu 24 godzin.
Jeśli nie otrzymano ode mnie odpowiedzi, proszę odezwać się na adres: simplisticpl@gmail.com.

 

Dlaczego ja?

Ukończyłam studia magisterskie na specjalności Reklama i promocja, ponadto pracuję aktualnie na stanowisku Specjalisty ds. marketingu. Jestem także po kursie fotograficznym, choć sama fotografia jest moją pasją od dobrych kilku lat.

W kwestii reklamy internetowej wiem „co w trawie piszczy” i gwarantuję zadowolenie z nawiązanej ze mną współpracy.

Co mogę zaoferować?

Reklama na blogu uwzględnia wysokiej jakości zdjęcia z obróbką graficzną (możliwość określenia konkretnej ilości fotografii i dokładnych ujęć), a także autorski tekst – całość zoptymalizowana pod kątem SEO.

Ponadto wszystkie treści publikuję w moich social mediach.

                  

 

   Profil czytelnika bloga

89% czytelników bloga to kobiety w przedziale wiekowym 25-34 lata. Obserwatorki te interesuja się takimi tematami, jak uroda, styl i zakupy, ale także podróże, zdrowe odżywianie, wystrój wnętrz i styl życia. W związku z tym, że na blogu promuję prostotę i miniamlizm, również moje czytelniczki lubią tego typu tematy.

Na stronie SIMPLISTIC nie pojawiają się reklamy wszystkiego, gdyż z szacunku do odbiorców (i mojego czasu) nie chcę prezentować czegoś, co nie pasuje do tematyki bloga, która mimo wszystko i tak jest dość obszerna. Podobnie jest z recenzjami – wszystko, co pojawia się na blogu jest w 100% moją opinią. Ponadto chcę zauważyć, iż na początku każdego wpisu sponsorowanego widnieje informacja o tym, że powstał on w ramach współpracy z daną marką, jednak nie wpływa to w żaden sposób na jego treść.

Przykładowe reklamyZOBACZ WSZYSTKIE