jak zrobić stopkę na gmailu

Jak zrobić stopkę w Gmailu? Instrukcja krok po kroku

Jakiś czas temu sama zastanawiałam się nad tym, jak zrobić stopkę na Gmailu, a w związku z tym, iż stworzenie oryginalnego spersonalizowanego podpisu jest banalnie proste, postanowiłam podzielić się z Wami instrukcją na to, jak nadać swojej wiadomości e-mail odrobiny profesjonalizmu.

blogowanie

Blogowanie – czego mnie nauczyło i po co to robię?

Blogowanie jest mi bliskie od kilku lat. Postanowiłam więc napisać o tym, czego nauczyło mnie prowadzenie własnej strony i dlaczego właściwie nadal to robię, skoro nie jest to moje główne źródło dochodu. Być może zainspiruję kogoś z Was do stworzenia swojego własnego „miejsca w sieci”.

przydatne wtyczki

Przydatne wtyczki do WordPressa

Instalacja odpowiednich rozszerzeń jest już połową sukcesu przy zakładaniu bloga lub przenoszeniu go na WordPressa. Dlatego też postanowiłam pokazać moim zdaniem przydatne wtyczki, które ułatwią Wam prowadzenie własnej strony internetowej.

Więcej o serii blogowanie

Blogowanie jest ważnym tematem zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem własnej strony internetowej lub bloga. W postach oznaczonych hasłem „Blogowanie” znaleźć można teksty poświęcone poradom kierowanym do odbiorców, którym zależy na zwiększeniu statystyk swojej witryny w przyjazny dla czytelników sposób. Zawarte są w niej także wpisy o tym, na jaką platformę warto postawić, jeśli zależy nam na odpowiedniej optymalizacji dla wyszukiwarek, a także dlaczego pisanie własnego bloga jest lepszą decyzją, niż prowadzenie profilu w mediach społecznościowych. Adresatami serii są nie tylko dopiero startujący blogerzy, bowiem znaleźć można w niej także artykuły dla osób z minimalnym stażem, np. ten traktujący o tym, jak nawiązywać współpracę z firmami.