anonimowa ankieta

Anonimowa ankieta dla czytelników bloga

Dzisiejsza anonimowa ankieta dla czytelników bloga ma na celu poprawę treści umieszczanych na SIMPLISTIC i dostarczanie Wam tematów, na których najbardziej Wam zależy.

jak zrobić stopkę na gmailu

Jak zrobić stopkę w Gmailu? Instrukcja krok po kroku

Jakiś czas temu sama zastanawiałam się nad tym, jak zrobić stopkę na Gmailu, a w związku z tym, iż stworzenie oryginalnego spersonalizowanego podpisu jest banalnie proste, postanowiłam podzielić się z Wami instrukcją na to, jak nadać swojej wiadomości e-mail odrobiny profesjonalizmu.

blogowanie

Blogowanie – czego mnie nauczyło i po co to robię?

Blogowanie jest mi bliskie od kilku lat. Postanowiłam więc napisać o tym, czego nauczyło mnie prowadzenie własnej strony i dlaczego właściwie nadal to robię, skoro nie jest to moje główne źródło dochodu. Być może zainspiruję kogoś z Was do stworzenia swojego własnego „miejsca w sieci”.

Więcej o serii blogowanie

Blogowanie jest ważnym tematem zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem własnej strony internetowej lub bloga. W postach oznaczonych hasłem „Blogowanie” znaleźć można teksty poświęcone poradom kierowanym do odbiorców, którym zależy na zwiększeniu statystyk swojej witryny w przyjazny dla czytelników sposób. Zawarte są w niej także wpisy o tym, na jaką platformę warto postawić, jeśli zależy nam na odpowiedniej optymalizacji dla wyszukiwarek, a także dlaczego pisanie własnego bloga jest lepszą decyzją, niż prowadzenie profilu w mediach społecznościowych. Adresatami serii są nie tylko dopiero startujący blogerzy, bowiem znaleźć można w niej także artykuły dla osób z minimalnym stażem, np. ten traktujący o tym, jak nawiązywać współpracę z firmami.