Najlepsze podcasty dla blogerów

3 najlepsze podcasty dla blogerów i SHARE WEEK 2018

Moje zestawienie najlepszych podcastów to temat, który już od jakiegoś czasu planowałam poruszyć na blogu. Chcąc więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, postanowiłam połączyć kwestię podcastów z tą poświęconą najnowszej edycji SHARE WEEK.

własny blog

Dlaczego własny blog jest lepszy od Instagrama?

Wiele osób zrezygnowało z prowadzenia swoich prywatnych stron internetowych na rzecz jednej z najpopularniejszych platform social media, co uważam za decyzję dość nieprzemyślaną. O tym, dlaczego moim zdaniem własny blog jest lepszy od Instagrama przeczytacie poniżej.

jak nawiązać współpracę z firmą

Jak nawiązać współpracę z firmą?

Mimo, że współprace między firmami a blogerami są już zwyczajnym zabiegiem marketingowym, postanowiłam zwrócić uwagę na błędy, jakie popełniają influencerzy podczas kontaktu z przedstawicielem marek, a także podzielić się z Wami kilkoma radami, które zdecydowanie usprawnią Waszą relację z potencjalnym zleceniodawcą.

początkujący bloger

5 rad dla początkującego blogera #blogujemyrazem

Dzisiejszy post powstał w ramach kolejnej blogerskiej akcji, w której mam przyjemność brać udział. Tym razem jednak odchodząc od tematyki urodowej, skupię się na pięciu radach dla początkującego blogera, które sama chciałabym znać na początku mojej blogowej przygody.

Więcej o serii blogowanie

Blogowanie jest ważnym tematem zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem własnej strony internetowej lub bloga. W postach oznaczonych hasłem „Blogowanie” znaleźć można teksty poświęcone poradom kierowanym do odbiorców, którym zależy na zwiększeniu statystyk swojej witryny w przyjazny dla czytelników sposób. Zawarte są w niej także wpisy o tym, na jaką platformę warto postawić, jeśli zależy nam na odpowiedniej optymalizacji dla wyszukiwarek, a także dlaczego pisanie własnego bloga jest lepszą decyzją, niż prowadzenie profilu w mediach społecznościowych. Adresatami serii są nie tylko dopiero startujący blogerzy, bowiem znaleźć można w niej także artykuły dla osób z minimalnym stażem, np. ten traktujący o tym, jak nawiązywać współpracę z firmami.