muscat

Ręcznie robione okulary polskiej marki Muscat

Rozglądacie się za wysokiej jakości dizajnerskimi okularami? Myślę, że Wasze poszukiwania zostaną zakończone sukcesem po zapoznaniu się z ofertą naszej polskiej marki Muscat, stawiającej na jakość i przystępną cenę.

miugo

MIUGO – minimalizm i klasa w polskim wydaniu

Z pewnością znajdą się wśród Was osoby preferujące produkty polskich producentów. A co jeśli owe artykuły są tak dobre, iż swoją jakością i wyglądem nie odbiegają od tych tworzonych przez popularne (i droższe!) marki?

grubą nicią szyte

Koronkowe biustonosze marki Grubą nicią szyte

Grubą nicią szyte jest polską marką specjalizującą się w tworzeniu bielizny szytej na miarę. W związku z tym, iż lubię wspierać rodzimych przedsiębiorców, nie mogłam przejść obok niej obojętnie.

Więcej o serii dobre, bo polskie

W miarę możliwości staram się wspierać polskich przedsiębiorców, zwłaszcza tych małych, którym pomoc zaraz na początku działalności jest najbardziej potrzebna. Postanowiłam więc stworzyć na blogu osobną serię „Dobre, bo polskie”, w której piszę o rodzimych markach, które oferują wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie, a ich produkcja w większości odbywa się na terenie Polski. Choć staram się jako tako walczyć z konsumpcjonizmem i zakupy robię jedynie wtedy, gdy sytuacja naprawdę tego wymaga, to podczas zakupów w pierwszej kolejności daję szansę rodzimym firmom.

„Dobre, bo polskie” poświęcone jest jedynie tym markom, których artykuły wyjątkowo przypadły mi do gustu i uważam, iż zasługują na uwagę szerszego grona odbiorców. Tym samym chcę podkreślić, iż na blogu piszę jedynie o produktach, które poleciłabym najbliższej osobie – niezależnie, czy jest to artykuł sponsorowany, czy tradycyjny.