less waste

Moje pierwsze kroki w kierunku less waste

Chcesz generować mniej odpadów, ale styl życia zero waste nieco Cię przerasta? Poznaj więc jego lżejszą wersję – less waste i moje sposoby na to jak ograniczać ilość wytwarzanych śmieci.

minimalizm w kosmetykach

Minimalizm w kosmetykach Czy warto kupować mniej produktów?

Jeśli od jakiegoś czasu interesuje Was minimalizm w kosmetykach, ale cały czas nie potraficie zrezygnować z kupowania zarówno produktów do pielęgnacji, jak i tych makijażowych, to mocno liczę na to, że wpis ten zainspiruje Was do podjęcia właściwych kroków.

co spakować na weekend

Co spakować na weekend? Minimalizm w podróży

Przez to, że nasze wyjazdy najczęściej zaliczają się do tych trzydniowych, wyrobiłam w sobie już nawyk związany z tym, co spakować na weekend. Dzięki temu ograniczam się jedynie do tych najważniejszych rzeczy, o których poczytać możecie poniżej.

Więcej o serii minimalizm

Minimalizm jest ideologią, która zwraca na siebie uwagę coraz większej liczby osób. Na blogu znaleźć można wpisy poświęcone nie tylko samej kwestii nawiązujacej do kupowania, a tym samym posiadania mniejszej ilości rzeczy, ale seria „Minimalizm” traktuje również o prostych rozwiązaniach wizualnych, które mnie osobiście są bardzo bliskie. Tematyka powinna przypaśc do gustu zarówno zwolenniczkom hasła „less is more”, jak i miłośniczkom monochromatycznych barw i nieprzekombinowania – zarówno w modzie, urodzie, jak i na przykład w wystroju wnętrz.