obuwie na wiosnę

Obuwie na wiosnę dla miłośniczki prostoty

Nieco wyższa temperatura zwiastuje rychłą zmianę pogody. Nie mogłam więc powstrzymać się przed pokazaniem Wam, jak prezentuje się moje obuwie na wiosnę i na jakie klasyki zdecydowałam się tym razem.

moja biżuteria

Moja biżuteria w minimalistycznym stylu

Wiem, że wśród czytelniczek bloga znajdą się fanki minimalizmu, dlatego od dłuższego czasu chodził mi po głowie wpis o tym, jak prezentuje się moja biżuteria.

jesienne nowości

5 jesiennych nowości w mojej szafie

Uwielbiam modę związaną z chłodniejszymi porami roku, dlatego też jesienne nowości wprost muszą pojawić się na blogu. Jeśli i Wy przepadacie za wszelkimi kardiganami, cieplejszymi koszulami i prostymi płaszczami, zapraszam do lektury.

marki odzieżowe

Marki odzieżowe, które lubię i polecam

Na pewno nie jestem znawczynią mody, niemniej jednak na przestrzeni lat zdążyłam zauważyć, które marki odzieżowe się u mnie sprawdziły, a których produkty totalnie nie spełniły moich oczekiwań. Dlatego właśnie postanowiłam podzielić się z Wami zestawieniem sześciu firm, do których chętnie wracam.

Więcej o serii moda

Moda to temat, który interesuje niemal każdą kobietę, dlatego serii poświęconej tej tematyce nie mogło zabraknąć i u mnie. Znaleźć można w niej wpisy o moich zakupach odzieżowych – zarówno tych zrobionych w tradycyjnych sklepach, jak i w popularnych ostatnio lumpeksach. W cyklu „Moda” mówię też o tym, na które zagraniczne marki odzieżowe warto zwrócić uwagę, jednak nie brakuje w nim artykułów o świadomej modzie nawiązujących do filozofii slow fashion, która jest mi coraz bliższa i którą, moim zdaniem, warto poznać.