moja biżuteria

Moja biżuteria w minimalistycznym stylu

Wiem, że wśród czytelniczek bloga znajdą się fanki minimalizmu, dlatego od dłuższego czasu chodził mi po głowie wpis o tym, jak prezentuje się moja biżuteria.

jesienne nowości

5 jesiennych nowości w mojej szafie

Uwielbiam modę związaną z chłodniejszymi porami roku, dlatego też jesienne nowości wprost muszą pojawić się na blogu. Jeśli i Wy przepadacie za wszelkimi kardiganami, cieplejszymi koszulami i prostymi płaszczami, zapraszam do lektury.

marki odzieżowe

Marki odzieżowe, które lubię i polecam

Na pewno nie jestem znawczynią mody, niemniej jednak na przestrzeni lat zdążyłam zauważyć, które marki odzieżowe się u mnie sprawdziły, a których produkty totalnie nie spełniły moich oczekiwań. Dlatego właśnie postanowiłam podzielić się z Wami zestawieniem sześciu firm, do których chętnie wracam.

Więcej o serii moda

Moda to temat, który interesuje niemal każdą kobietę, dlatego serii poświęconej tej tematyce nie mogło zabraknąć i u mnie. Znaleźć można w niej wpisy o moich zakupach odzieżowych – zarówno tych zrobionych w tradycyjnych sklepach, jak i w popularnych ostatnio lumpeksach. W cyklu „Moda” mówię też o tym, na które zagraniczne marki odzieżowe warto zwrócić uwagę, jednak nie brakuje w nim artykułów o świadomej modzie nawiązujących do filozofii slow fashion, która jest mi coraz bliższa i którą, moim zdaniem, warto poznać.