wegańskie restauracje we wrocławiu

Wegańskie restauracje we Wrocławiu

Podczas ostatniego wypadu do jednego z naszych ulubionych miast w Polsce mieliśmy okazję spróbować kuchni roślinnej, którą serwują tamtejsze lokale. W związku z tym, iż kilka z tych miejsc zdecydowanie przypadło nam do gustu, postanowiłam podzielić się z Wami tym, które wegańskie restauracje we Wrocławiu […]

pozytywne zmiany

3 filmy, które wywołały pozytywne zmiany w moim życiu

Czujecie, że wyciągacie z życia za mało i zbyt dużo rzeczy zaprząta Wam głowę? Poznajcie więc trzy filmy, które wywołały pozytywne zmiany w moim życiu i dzięki którym czuję się o niebo lepiej niż jeszcze dwa miesiące temu.

Więcej o serii weganizm

Seria ta traktuje nie tylko o pomysłach na roślinne dania, ale zawarte są w niej też moje wrażenia i przemyślenia dotyczące diety wegańskiej, na której jestem od kilku lat, a która pozytywnie wpłynęła na moje samopoczucie. Przypadnie ona do gustu fanom pysznej, a jednocześnie nieskomplikowanej kuchni i osobom, które rozważają zmianę sposobu odżywiania, jednak nie są do końca pewne, czy jest to dobry wybór. Weganizm staje się coraz popularniejszy, dzięki czemu wszelkie roślinne produkty są niemal na wyciągnięcie ręki. Warto więc choć odrobinę skłonić się w stronę diety roślinnej i wprowadzić więcej warzyw i owoców do swojego jadłospisu.