lista życzeń

Lista życzeń na tegoroczną wiosnę

Zastanawiacie się, gdzie dorwać fajną koszulę z dobrego materiału, a przy tym w przystępnej cenie? A może macie w planach przygotowanie balkonu na cieplejsze dni? W obu tych kwestiach pomoże Wam moja lista życzeń na wiosnę.

lifestylowa wishlista na wiosnę

Lifestylowa wishlista na wiosnę

Wraz z nadejściem wyższych temperatur nadszedł czas na pokazanie Wam, jak kreuje się moja wiosenna wishlista. Mam nadzieję, że wpisem tym zainspiruję Was do stworzenia swojej listy zakupów, która bardzo się przydaje, zwłaszcza w momencie planowania większych wydatków.

wiosenna wishlista

Minimalistyczna wiosenna wishlista

Już niebawem cieszyć się będziemy kilkunastoma stopniami na plusie, dlatego też postanowiłam po raz kolejny zdradzić Wam swoje plany zakupowe, które tym razem skrywa dzisiejsza wiosenna wishlista.

Więcej o serii wishlisty

Wishlisty, które prezentuję na blogu, pojawiają się tu stosunkowo rzadko, co spowodowane jest faktem, iż zwyczajnie staram się kupować mniej i robię to wtedy, gdy naprawdę czegoś potrzebuję lub coś bardzo przypadło mi do gustu i wiem, że faktycznie będę z tego korzystać. Wpisy z tej serii zawierają produkty z różnych kategorii, zarówno odzież, jak i małe AGD czy typowo lifestylowe artykuły, jak np. rower czy okulary, o których kiedyś pisałam. Zależy mi na tym, aby inspirować czytelników do mniejszego konsumpcjonizmu i zwracania uwagi na jakość produktów, które nabywają, więc staram się możliwie jak najrzadziej poruszać na blogu temat wydawania pieniędzy na coś nowego.