Plany zakupowe na wiosnę

Plany zakupowe na wiosnę

W związku z tym, iż pierwszy dzień wiosny za nami, postanowiłam podzielić się z Wami swoimi planami zakupowymi na najbliższe miesiące. Mam nadzieję, że coś Was zainspiruje.

Lista marzeń zakupowych

Lista marzeń zakupowych

Co jakiś czas pojawia się tu tzw. wishlista, czyli lista rzeczy, które w planach mam nabyć w najbliższym czasie. Dzisiaj również podzielę się z Wami podobnym zestawieniem, nie będą to jednak przedmioty, które kupić mogę „od ręki”, niestety.

Więcej o serii wishlisty

Wishlisty, które prezentuję na blogu, pojawiają się tu stosunkowo rzadko, co spowodowane jest faktem, iż zwyczajnie staram się kupować mniej i robię to wtedy, gdy naprawdę czegoś potrzebuję lub coś bardzo przypadło mi do gustu i wiem, że faktycznie będę z tego korzystać. Wpisy z tej serii zawierają produkty z różnych kategorii, zarówno odzież, jak i małe AGD czy typowo lifestylowe artykuły, jak np. rower czy okulary, o których kiedyś pisałam. Zależy mi na tym, aby inspirować czytelników do mniejszego konsumpcjonizmu i zwracania uwagi na jakość produktów, które nabywają, więc staram się możliwie jak najrzadziej poruszać na blogu temat wydawania pieniędzy na coś nowego.