Ulubieńcy ostatniego miesiąca #1

Nie, nie cierpię na zaniki pamięci i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, iż w poprzednich wpisach wspominałam o zamiarze unikania pisania recenzji kosmetyków i nadal podtrzymuję swoją decyzję, dzisiaj nie będzie recenzji. Kosmetyki, które widzisz poniżej należą do tej niewielkiej grupy produktów, które moim zdaniem są na tat fantastyczne, iż po prostu grzechem byłoby o nich nie napisać! 
Jak wspomniałam wyżej, nie będzie obszernych recenzji, zamiast tego napiszę tylko kilka słów o tym, dlaczego moim zdaniem kosmetyki te powinny znaleźć się również w Twojej kosmetyczce. Zapraszam!
Jeśli znasz któryś z produktów, to daj znać co o nim/nich sądzisz!
1. Nivea Soft, krem intensywnie nawilżający do twarzy – długo poszukiwałam dobrze nawilżającego kremu do twarzy, który pomógłby mojej mieszanej (często przesuszonej) cerze utrzymać nawilżenie i niwelować “suche place” na twarzy. Szczerze polecam osobom, które borykają się z tym samym problemem!
2. Bell Multi Mineral, Matt&Cover Make up – jeden z jaśniejszych odcieni podkładu (mój to 1 Light beige) , jaki widziałam w drogerii. Dobrze kryje, nie przesusza, nie zapycha, niska cena – ideał.
3. Golden Rose, Velvet Matte Lipstick – po tym jak w Internecie natrafiłam na mnóstwo pozytywnych opinii na temat pomadek z tej serii, po prostu musiałam mieć choć jedną. Zdecydowałam się na kolor nr 14 i… jestem zachwycona! 
4. Garnier Ultra Doux, szampon ochronny – już kiedyś o nim pisałam i nadal twierdzę, że jest to najlepszy szampon drogeryjny w tej cenie. Włosy mają śliczny zapach, są miękkie nawet bez nałożenia odżywki i… nie uczula, z czym zawsze mam problem.
5. Nivea Long Repair, maska do włosów – nie ma lepszej odżywki/maski do włosów, po prostu nie ma. Wszystko czego oczekuję od takiego kosmetyku mam kupując ten powyższy. Cudo – nic dodać, nic ująć!
P.S. Mam nadzieję, że takie krótkie recenzje są dla Ciebie znośne, nie będą się tu pojawiać często, tylko wtedy gdy (tak jak tym razem) w moje ręce wpadną kosmetyki naprawdę godne uwagi. :)
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: