Życie jest piękne!

Ostatnimi czasy coraz bardziej utwierdzam się w tym, że “marzenia się spełniają”, chociaż wolę tę nieco bardziej realistyczną wersję – marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia. Co prawda w dzisiejszym wpisie nie pokażę Ci “niewiadomoczego”, ale jednak jest to jedna z dwóch rzeczy (tę drugą zobaczysz w kolejnym wpisie), na których posiadaniu zależało mi bardzo, bardzo, a dzięki uprzejmości niektórych osób trafiły w moje ręce.
Jakiś czas temu wspominałam o zapachu, którego od kilku miesięcy nie mogę wybić sobie z głowy. Niestety zważywszy na jego cenę, aktualnie kupienie go nie wchodzi w rachubę. W związku z tym pewnego dnia szukałam w Internecie tańszych odpowiedników tego zapachu i… znalazłam!
Podczas poszukiwań natknęłam się na firmę Livioon, która oferuje nam ogromną ilość tańszych odpowiedników perfum takich marek jak Lancome, Dior, Chanel itd. Znajdziesz u nich wiele takich zapachów, których w swojej ofercie nie ma np. firma FM.
Co do samego zapachu – kocham go! Utrzymuje się naprawdę długo i zaskoczyło mnie, iż naprawdę pachnie tak jak jego droższa wersja – La Vie Est Belle.
Nie pozostaje mi nic innego jak polecić Ci zakup perfum od Livioon, zwłaszcza gdy nie masz “jaranka na marki” i chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, a spodobał Ci się zapach produktu z wyższej półki, a nie logo, które widnieje na opakowaniu.
A czy do Ciebie w ostatnim czasie los się uśmiechnął? Opowiedz o tym! 🙂
P.S. W ciągu ostatniego tygodnia dość często zdarzało mi się ingerować w szablon bloga. Ten aktualny już mi się nieco znudził, chciałabym stworzyć coś nowego, bądź odświeżyć ten… Pomożesz? Jeśli masz jakieś sugestie, porady co do wizualnej części tej strony, to byłabym wdzięczna za podzielenie się nimi!
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: