Nieco kobieco

Już od dawien dawna kobiety niemogące pochwalić się większymi piersiami miały na tym punkcie kompleksy, a nie rzadko bywały wyśmiewane – wszyscy znamy tekst “z przodu deska, z tyłu deska”. Od jakiegoś czasu jednak to właśnie Panie noszące biustonosze z mniejszymi miseczkami są tymi, którym zazdrości się właśnie rozmiaru! Dlaczego tak jest? Kilka miesięcy temu modnymi stały się koronkowe, nieusztywniane staniki, które nie dość, że są jednymi z najseksowniejszych elementów garderoby, potrafią także świetnie urozmaicić prosty, “bejzikowy” strój. 
Aktualnie na rynku istnieje mnóstwo firm oferujących tego typu bieliznę. Sama szukałam czegoś, co nie raziłoby ceną, a spełniało moje oczekiwania w 100%, no i oczywiście, aby 3/4 osób nie miało na sobie tego samego egzemplarza. Na markę Grubą Nicią Szyte wpadłam zupełnie przypadkowo i… jestem zachwycona jej ofertą! Jeśli jesteście zainteresowani jej pełną ofertą, to zapraszam na Facebooka: fb.com/grubaniciaszyte. Jak widzicie na zdjęciach zdecydowałam się na dwa różne modele, oba jednak w kolorze czarnym – oba szyte na miarę. Naturalnie marka ma w ofercie także inne kolory, ja wolałam się trzymać tego co lubię najbardziej. 🙂 
A czy Wam przypadła do gustu tego typu bielizna?

koronkowy biustonosz
bluzka zara
grubą nicią szyte
BIUSTONOSZ – GRUBĄ NICIĄ SZYTE

Jeśli w planach macie podjęcie jakiejś aktywności fizycznej, polecam zajrzeć Wam na stronę http://sklep-luz.pl/, na której znajdziecie różnego rodzaju obuwie i odzież wraz z różnymi akcesoriami sportowymi.
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: