Cześć, fajnie, że jesteś!

Cześć, fajnie, że jesteś!

Ja jestem Paulina, dwudziestokilkuletnia mieszkanka Poznania, miłośniczka kotów i dobrej kawy. Na co dzień pracuję na stanowisku specjalisty ds. marketingu, w wolnym czasie tworzę SIMPLISTIC i staram się, jak mogę, aby miejsce to było przyjazne wszystkim odwiedzającym.

Zgaduję, że skoro jesteś na moim blogu, to hasła takie, jak minimalizm czy simplicity nie są Ci obce. Bardzo mnie to cieszy, gdyż sama uwielbiam wszystko, co nieprzekombinowane i jednocześnie piękne w swej prostocie! :)

Jeśli masz jakieś pytania/sugestie, pisz śmiało na: kontakt@simplistic.pl. :)

REKLAMA NA BLOGUToo many people spend money they haven’t earned,
to buy things they don’t want,
to impress people they don’t like.

– Will Rogers

LIFESTYLE

Główna kategoria bloga, poświęcona takim tematom, jak slow life i inspiracje.

URODA

Miejsce, w którym znaleźć można posty z recenzjami kosmetyków, a także wszelkie akcje blogowe dotyczące tematów beauty.

MÓJ STYL

Kategoria, w której umieszczone zostały wszystkie moje stylizacje.

O czym jest blog?
I skąd ta nazwa?

Blog jest zlepkiem wszystkich interesujących mnie zagadnień i głęboko wierzę w to, że każda osoba starająca się żyć świadomie, w zgodzie ze sobą, znajdzie tu coś, co ją zainteresuje.

Na stronie poruszam takie kwestie, jak dążenie do zminimalizowania posiadanych rzeczy do potrzebnego minimum, ale nie mam na celu zmuszania siebie do przesadnych ograniczeń na rzecz samej idei. Zależy mi na tym, abym to ja miała władzę nad przedmiotami, nie odwrotnie.

Staram się także szukać alternatyw dla drogich produktów, zwłaszcza w kwestii kosmetyków. Często stawiam na polskie marki, których artykuły zupełnie nie odbiegają jakością od tych oferowanych przez zagranicznych przedsiębiorców. Dlatego też na blogu pojawiła się seria wpisów „Dobre, bo polskie”, którą stale rozbudowuję.

W związku z tym, że mój styl cechuje raczej prostota i nieprzekombinowanie, również stylizacje, które prezentuję na blogu nie odbiegają od tego wizerunku. Bardziej zwracam uwagę na jakość ubrań i to, czy pasują do reszty elementów mojej garderoby, aniżeli na to, aby zawsze być na czasie i posiadać w swojej szafie wszystkie nowinki modowe.

Kategoria „Podróże” również nie pojawiła się na blogu przez przypadek, choć nie nazwałabym siebie podróżniczką z krwi i kości – na co dzień pracuję na etacie i swoje odkrywanie świata ograniczam do weekendowych, czasami dłuższych wyjazdów. Uwielbiam polskie góry i odkąd kilka lat temu zobaczyłam je po raz pierwszy, nie wyobrażam sobie odwiedzić południa naszego kraju min. raz w roku i jestem przekonana, że Polska ma do zaoferowania ogrom atrakcji, przez które warto najpierw eksplorować jej zakamarki.

   Nowy wpis w każdą niedzielę.               

Wpisy, które ostatnio pojawiły się na blogu:

profile na Instagramie

18 SIERPNIA 2019

PROFILE NA INSTAGRAMIE,
KTÓRE LUBIĘ I POLECAM

co powiesić na ścianie

11 SIERPNIA 2019

5 POMYSŁÓW NA TO,
CO POWIESIĆ NA ŚCIANIE W DOMOWYM BIURZE

ulubieńcy lipca

04 SIERPNIA 2019

ULUBIEŃCY LIPCA 2019