Cześć, fajnie, że jesteś!

Cześć, fajnie, że jesteś!

Ja jestem Paulina, dwudziestokilkuletnia mieszkanka Poznania, miłośniczka kotów i dobrej kawy. Na co dzień pracuję na stanowisku specjalisty ds. marketingu, w wolnym czasie tworzę SIMPLISTIC i staram się, jak mogę, aby miejsce to było przyjazne wszystkim odwiedzającym.

Zgaduję, że skoro jesteś na moim blogu, to hasła takie, jak minimalizm czy simplicity nie są Ci obce. Bardzo mnie to cieszy, gdyż sama uwielbiam wszystko, co nieprzekombinowane i jednocześnie piękne w swej prostocie! :)

Jeśli masz jakieś pytania/sugestie, pisz śmiało na: kontakt@simplistic.pl. :)

REKLAMA NA BLOGUToo many people spend money they haven’t earned,
to buy things they don’t want,
to impress people they don’t like.

– Will Rogers

LIFESTYLE

Główna kategoria bloga,
poświęcona takim tematom,
jak slow life i inspiracje.

URODA

Miejsce, w którym można znaleźć posty
z recenzjami kosmetyków, a także wszelkie
akcje blogowe dotyczące tematów beauty.

MÓJ STYL

Kategoria, w której umieszczone zostały
wszystkie moje stylizacje.

O czym jest blog?
I skąd ta nazwa?

Nazwa bloga powstała z połączenia słów simple i minimalistic, a samo SIMPLISTIC w dosłownym tłumaczeniu oznacza “uproszczony”.

Chciałam, aby już na poziomie nazwy strony, odbiorca miał świadomość tego, że wszystko, co można tu znaleźć w jakiś sposób związane jest z prostotą i minimalizmem, czyli dwoma zagadnieniami, które mnie interesują.

Na stronie poruszam takie kwestie, jak dążenie do zminimalizowania posiadanych rzeczy do potrzebnego minimum, ale nie mam na celu zmuszania siebie do przesadnych ograniczeń na rzecz samej idei. Zależy mi na tym, abym to ja miała władzę nad przedmiotami, nie odwrotnie.

Staram się także szukać alternatyw dla drogich produktów, zwłaszcza w kwestii kosmetyków. Często stawiam na polskie marki, których artykuły zupełnie nie odbiegają jakością od tych oferowanych przez zagranicznych przedsiębiorców. Dlatego też na blogu pojawiła się seria wpisów „Dobre, bo polskie”, którą stale rozbudowuję.

W związku z tym, że mój styl cechuje raczej prostota i nieprzekombinowanie, również stylizacje, które prezentuję na blogu nie odbiegają od tego wizerunku. Bardziej zwracam uwagę na jakość ubrań i to, czy pasują do reszty elementów mojej garderoby, aniżeli na to, aby zawsze być na czasie i posiadać w swojej szafie wszystkie nowinki modowe.

Kategoria „Podróże” również nie pojawiła się na blogu przez przypadek, choć nie nazwałabym siebie podróżniczką z krwi i kości – na co dzień pracuję na etacie i swoje odkrywanie świata ograniczam do weekendowych, czasami dłuższych wyjazdów. Uwielbiam polskie góry i odkąd kilka lat temu zobaczyłam je po raz pierwszy, nie wyobrażam sobie odwiedzić południa naszego kraju min. raz w roku i jestem przekonana, że Polska ma do zaoferowania ogrom atrakcji, przez które warto najpierw eksplorować jej zakamarki.

   NOWY WPIS W KAŻDĄ NIEDZIELĘ.               

Wpisy, które ostatnio pojawiły się na blogu:

makaron z warzywami

14 PAŹDZIERNIKA 2019

WEGAŃSKI MAKARON
Z WARZYWAMI

moja biżuteria

6 PAŹDZIERNIKA 2019

MOJA BIŻUTERIA
W MINIMALISTYCZNYM STYLU

jesienne nowości

29 WRZEŚNIA 2019

5 JESIENNYCH NOWOŚCI
W MOJEJ SZAFIE