Cześć, fajnie, że jesteś!

o mnie

Cześć, fajnie, że jesteś!

Krótko o mnie – jestem Paulina, mam 29 lat i mieszkam w Poznaniu.
Uwielbiam koty, kawę i prostotę w każdej kwestii.
Na co dzień pracuję na stanowisku specjalisty ds. E-commerce,
jednak czas wolny spędzam równie kreatywnie tworząc SIMPLISTIC.

W razie jakichkolwiek pytań lub sugestii, proszę o kontakt na: kontakt@simplistic.pl. :)

O mnie i o blogu

Follow

SIMPLISTIC to blog o moim stylu życia, jako fanki minimalizmu, prostoty, slow life, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Dlatego też na stronie znaleźć można tematy powiązane z każdą z tych dziedzin.

Piszę o tym, jak w przyjemny i łatwy sposób sprawić, by czuć się dobrze samej ze sobą, a także, jak dbać swoje najbliższe otoczenie, które wbrew pozorom ma na nas ogromny wpływ. Ponadto zwracam uwagę na dobrej jakości produkty, które warto znać i które mogą pozytywnie wpłynąć na życie czytelniczek.

Staram się w miarę możliwości ułatwiać odbiorcom znalezienie produktów, które przypadną im do gustu. Nie namawiam jednak do nadmiernego konsumpcjonizmu, gdyż sama kieruję się zasadą „mniej znaczy więcej”. Nie neguję jednak zachowań innych ludzi – „żyj i daj żyć innym” to kolejna sentencja, którą w pełni popieram.

„Simplistic” w dosłownym tłumaczeniu oznacza „uproszczony”, co stanowi słowo klucz tego bloga. Tworząc posty przede wszystkim chcę uprościć zadanie czytelniczkom, inspirować je i uzmysławiać, że piękno tkwi w prostocie, nie w posiadaniu niezliczonej ilości rzeczy.