Cześć, fajnie, że jesteś!

o mnie

Cześć, fajnie, że jesteś!

Ja jestem Paulina, dwudziestokilkuletnia mieszkanka Poznania, miłośniczka kotów i dobrej kawy. Na co dzień pracuję na stanowisku specjalisty ds. marketingu, w wolnym czasie tworzę SIMPLISTIC i staram się, jak mogę, aby miejsce to było przyjazne wszystkim odwiedzającym.

Zgaduję, że skoro jesteś na moim blogu, to hasła takie, jak minimalizm czy simplicity nie są Ci obce. Bardzo mnie to cieszy, gdyż sama uwielbiam wszystko, co nieprzekombinowane i jednocześnie piękne w swej prostocie! :)

Jeśli masz jakieś pytania/sugestie, pisz śmiało na: kontakt@simplistic.pl. :)


REKLAMA NA BLOGUo mnie simplistic

LIFESTYLE

Główna kategoria bloga, poświęcona takim tematom, jak slow life i inspiracje.

URODA

Miejsce, w którym znaleźć można posty z recenzjami kosmetyków, a także wszelkie akcje blogowe dotyczące tematów beauty.

ULUBIEŃCY

Kategoria, pod którą kryją się produkty – zarówno kosmetyczne, jak i lifestylowe, które przypadły mi do gustu i które moim zdaniem warto poznać.

O BLOGU


SIMPLISTIC jest prostym blogiem lifestylowym, który powstał z pasji do fotografii, miłości do prostoty i z chęci do dzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami. Jego nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza „uproszczony” i nie mogłabym lepiej określić wszystkiego, co robię i lubię.

Wydaje mi się, że nazwa bloga idealnie odzwierciedla jego charakter i wygląd. Zależało mi na tym, aby była ona jednoczłonowa i nieskomplikowana i aby czytelnik od razu po jej poznaniu wiedział, że prostota to hasło przewodnie strony.

Treści pojawiające się na stronie kierowane są głównie do młodych kobiet, które zwracają uwagę na pozytywne strony życia i chcą czerpać z niego jak najwięcej.


   Nowe wpisy pojawiają się na blogu w każdą sobotę o godz. 17:30.
   Zdjęcia wykonuję lustrzanką Nikon D5200 z obiektywami: Nikkor 50mm f/1,4 G i 18-105mm f/3.5-5.6G.


Wpisy, które ostatnio pojawiły się na blogu:
Pamiętaj, żeby obserwować moje media społecznościowe: