Cześć, fajnie, że jesteś!Cześć, fajnie, że jesteś!

Ja jestem Paulina, dwudziestokilkuletnia mieszkanka Poznania, miłośniczka kotów i dobrej kawy. Na co dzień pracuję na stanowisku specjalisty ds. marketingu, w wolnym czasie tworzę SIMPLISTIC i staram się, jak mogę, aby miejsce to było przyjazne wszystkim odwiedzającym.

Zgaduję, że skoro jesteś na moim blogu, to hasła takie, jak minimalizm czy simplicity nie są Ci obce. Bardzo mnie to cieszy, gdyż sama uwielbiam wszystko, co nieprzekombinowane i jednocześnie piękne w swej prostocie! :)

Jeśli masz jakieś pytania/sugestie, pisz śmiało na: kontakt@simplistic.pl. :)


REKLAMA NA BLOGU


LIFESTYLE

Główna kategoria bloga, poświęcona takim tematom, jak slow life i inspiracje.

URODA

Miejsce, w którym znaleźć można posty z recenzjami kosmetyków, a także wszelkie akcje blogowe dotyczące tematów beauty.

MÓJ STYL

Kategoria, w której umieszczone zostały wszystkie moje stylizacje.

O czym jest blog?

Blog jest zlepkiem wszystkich interesujących mnie zagadnień i głęboko wierzę w to, że każda osoba starająca się żyć świadomie, w zgodzie ze sobą, znajdzie tu coś, co ją zainteresuje.

Na stronie poruszam takie kwestie, jak dążenie do zminimalizowania posiadanych rzeczy do potrzebnego minimum, ale nie mam na celu zmuszania siebie do przesadnych ograniczeń na rzecz samej idei. Zależy mi na tym, abym to ja miała władzę nad przedmiotami, nie odwrotnie.

Staram się także szukać alternatyw dla drogich produktów, zwłaszcza w kwestii kosmetyków. Często stawiam na polskie marki, których artykuły zupełnie nie odbiegają jakością od tych oferowanych przez zagranicznych przedsiębiorców. Dlatego też na blogu pojawiła się seria wpisów „Dobre, bo polskie”, którą stale rozbudowuję.

W związku z tym, że mój styl cechuje raczej prostota i nieprzekombinowanie, również stylizacje, które prezentuję na blogu nie odbiegają od tego wizerunku. Bardziej zwracam uwagę na jakość ubrań i to, czy pasują do reszty elementów mojej garderoby, aniżeli na to, aby zawsze być na czasie i posiadać w swojej szafie wszystkie nowinki modowe.

Kategoria „Podróże” również nie pojawiła się na blogu przez przypadek, choć nie nazwałabym siebie podróżniczką z krwi i kości – na co dzień pracuję na etacie i swoje odkrywanie świata ograniczam do weekendowych, czasami dłuższych wyjazdów. Uwielbiam polskie góry i odkąd kilka lat temu zobaczyłam je po raz pierwszy, nie wyobrażam sobie odwiedzić południa naszego kraju min. raz w roku i jestem przekonana, że Polska ma do zaoferowania ogrom atrakcji, przez które warto najpierw eksplorować jej zakamarki.

   Nowe wpisy pojawiają się na blogu w każdy weekend o godz. 17:30.
   Zdjęcia wykonuję lustrzanką Nikon D5200 z obiektywami: Nikkor 50mm f/1,4 G i 18-105mm f/3.5-5.6G.Wpisy, które ostatnio pojawiły się na blogu:

kupowanie followersów

12 MAJA 2019

KUPOWANIE FOLLOWERSÓW
JAK TO ZROBIĆ I DLACZEGO NIE WARTO?

wegański makaron z serem

05 MAJA 2019

ULUBIEŃCY KWIETNIA 2019
(M.IN. WEGAŃSKI MAKARON Z SEREM)

blogowanie

28 KWIETNIA 2019

5 NAJLEPSZYCH
POLSKICH PODCASTÓW