Kontakt & współpraca

Na stronie SIMPLISTIC nie pojawiają się reklamy wszystkiego, gdyż z szacunku do odbiorców nie chcę prezentować czegoś, co nie pasuje do tematyki bloga, która mimo wszystko i tak jest dość obszerna. Podobnie jest z recenzjami – wszystko, co pojawia się na blogu jest w 100% moją opinią.

DLACZEGO JA?

Ukończyłam studia magisterskie na specjalności Reklama i promocja, ponadto pracuję aktualnie na stanowisku Specjalisty ds. marketingu. Jestem także po kursie fotograficznym, choć sama fotografia jest moją pasją od dobrych kilku lat.

W kwestii reklamy internetowej wiem „co w trawie piszczy” i gwarantuję zadowolenie z nawiązanej ze mną współpracy.

CO MOGĘ ZAOFEROWAĆ?

W ramach współpracy oferuję wysokiej jakości zdjęcia z obróbką graficzną (możliwość określenia konkretnej ilości fotografii i dokładnych ujęć), a także autorski tekst – całość zoptymalizowana pod kątem SEO.

Ponadto wszystkie treści publikuję w moich social mediach.

WYBIERZ FORMĘ WSPÓŁPRACYReklama na blogu SIMPLISTIC

PROFIL CZYTELNIKA BLOGA

89% czytelników bloga stanowią kobiety

43% czytelników to osoby w przedziale wiekowym 25-34, natomiast 40% odbiorców ma nie więcej niż 24 lata

JAKIE SĄ ZAINTERESOWANIA CZYTELNIKÓW SIMPLISTIC?

W związku z tym, iż znaczna większość odbiorców SIMPLISTIC to kobiety, także ich zainteresowania dotyczą typowo kobiecych tematów, są to m.in.:
– uroda;
– styl;
– zakupy;
– styl życia;
– podróże;
– wystrój wnętrz.

Jeśli więc grupą docelową Twojej firmy jest żeńska część społeczności około trzydziestki, to pokrywa się ona z typem czytelników bloga SIMPLISTIC.

Paulina Górska
kontakt@simplistic.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego.