Cześć, fajnie, że jesteś!

o mnie simplistic

Cześć, fajnie, że jesteś!

Ja jestem Paulina, dwudziestokilkuletnia mieszkanka Poznania, miłośniczka kotów i dobrej kawy. Na co dzień pracuję na stanowisku specjalisty ds. marketingu, w wolnym czasie tworzę SIMPLISTIC i staram się, jak mogę, aby miejsce to było przyjazne wszystkim odwiedzającym.

Zgaduję, że skoro jesteś na moim blogu, to hasła takie, jak minimalizm czy simplicity nie są Ci obce. Bardzo mnie to cieszy, gdyż sama uwielbiam wszystko, co nieprzekombinowane i jednocześnie piękne w swej prostocie! 🙂

Jeśli masz jakieś pytania/sugestie, pisz śmiało na: kontakt@simplistic.pl. 🙂


o mnie

LIFESTYLE

Główna kategoria bloga, poświęcona takim tematom, jak slow life i inspiracje.

URODA

Miejsce, w którym znaleźć można posty z recenzjami kosmetyków, a także wszelkie akcje blogowe dotyczące tematów beauty.

ULUBIEŃCY

Kategoria, pod którą kryją się produkty – zarówno kosmetyczne, jak i lifestylowe, które przypadły mi do gustu i które moim zdaniem warto poznać.

 O CZYM JEST BLOG?

SIMPLISTIC jest minimalistycznym blogiem lifestylowym, który powstał z pasji do fotografii, miłości do prostoty i z chęci do dzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami.

Treści pojawiające się na stronie kierowane są głównie do młodych kobiet, które zwracają uwagę na pozytywne strony życia i chcą czerpać z niego jak najwięcej.

Zdjęcia wykonuję lustrzanką Nikon D5200 z obiektywami: Nikkor 50mm f/1,4 G i 18-105mm f/3.5-5.6G.kubek z parąDLACZEGO WŁAŚNIE „SIMPLISTIC”?

„Simplistic” w dosłownym tłumaczeniu oznacza „uproszczony” i nie mogłabym lepiej określić wszystkiego, co robię i lubię.

Zawsze staram się ułatwić sobie życie, nie kombinuję. Jeśli istnieje prostsza droga do osiągnięcia czegoś, po prostu nią podążam. Łatwy przepis na ciasto? To coś dla mnie! Ciuchy o prostych fasonach? Uwielbiam to! Minimalizm we wnętrzach i powiew skandynawskiego stylu? Nie ma nic lepszego!

Wydaje mi się, że nazwa bloga idealnie odzwierciedla jego charakter i wygląd. Zależało mi na tym, aby była ona jednoczłonowa i nieskomplikowana i aby czytelnik od razu po jej poznaniu wiedział, że prostota to hasło przewodnie strony.

Pamiętaj, żeby obserwować moje media społecznościowe: