światło ukryte w mroku

Lista czytelnicza #2 (m.in. Światło ukryte w mroku)

Nowy rok, nowe wyzwanie czytelnicze! A wraz z nim kolejna porcja recenzji książek, które przeczytałam w styczniu i w pierwszej połowie lutego. Wśród nich „Światło ukryte w mroku” – coś dla fanów powieści historycznych.

położna z auschwitz

Lista czytelnicza #1 (m.in. Przyjaciele i Położna z Auschwitz)

Izolacja motywuje Was do sięgania po nowe tytuły i nie wiecie, które z nich są warte uwagi? Przychodzę na ratunek z nową serią, dzięki której poznacie takie książki, jak np. „Położna z Auschwitz” czy „O krok za daleko” Harlana Cobena.

Więcej o serii książki

Książki są idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Kto nie lubi zatracić się w treści wciągającej lektury, która dzięki wyobraźni swojego autora jest w stanie przenieść czytelnika w świat fantazji, dzięki czemu odciąga go od trosk dnia codziennego?

Poznaj nową, nieco lifestylową serię na blogu, która poświęcona jest moim recenzjom książek, które miałam okazję przeczytać. Powstanie cyklu związane jest z moim tegorocznym wyzywaniem, w ramach którego narzuciłam sobie czytanie minimum jednej lektury miesięcznie. Dzięki postom z nowej serii, jestem w stanie przypilnować powierzonego sobie zadania i na bieżąco śledzić, jakie pozycje już udało mi się poznać.