plany na przyszłość

Tu i teraz we wrześniu 2019 (plany na przyszłość)

Jakie są moje plany na przyszłość i czym zaczęłam kierować się w życiu, aby moja codzienność była jeszcze przyjemniejsza? Właśnie te (i kilka innych) kwestie poruszam w dzisiejszym wpisie.

urządzamy się

Tu i teraz we wrześniu 2018 (urządzamy się!)

Jeśli jesteście jednymi z tych osób, które nie potrafią cieszyć się czyimś szczęściem, to mam złą wiadomość – w tym poście szczęścia i radości będzie naprawdę SPORO, bo… urządzamy się!

tu i teraz w maju 2018

Tu i teraz w maju 2018 (kupiliśmy mieszkanie!)

Po kilku miesiącach ciszy w kategorii „tu i teraz” przychodzę do Was z nowym wpisem, w którym dzielę się planami na najbliższe miesiące i kwestiami, które działy się w tle, a o których wiele z Was nie miało pojęcia.

tu i teraz

Tu i teraz #2

Jesienna aura zainspirowała mnie do powrotu kolejnej lifestylowej serii, dzięki której możecie poznać moje spojrzenie na pewne sprawy i – przede wszystkim – dowiedzieć się, co u mnie słychać. Mam nadzieję, że post przypadnie Wam do gustu!

Więcej o serii tu i teraz

Seria „Tu i teraz” powstała z myślą o czytelniczkach, które lubią tego typu prywatne, lifestylowe wpisy, których na blogu jest dość mało. W cyklu tym poruszam kwestie związane z tym, co ciągu minionych miesiącu działo się w moim życiu, co robię aktualnie, a także jak kreują się moje plany na najbliższą przyszłość. Mimo, że jest to seria związana z moim prywatnym życiem, to teksty te staram się nieco wyważyć, aby odbiorca nie czuł się przytłoczony nadmiarem informacji, ale jednocześnie, aby był zainspirowany i zmotywowany do działania i być może podjęcia kroków ku przyjemniejszej codzienności.