Anonimowa ankieta dla czytelników bloga

anonimowa ankieta

Dzisiejsza anonimowa ankieta dla czytelników bloga ma na celu poprawę treści umieszczanych na SIMPLISTIC i dostarczanie Wam tematów, na których najbardziej Wam zależy.

Jak zwiększyć ruch na blogu? Poznaj 5 sprawdzonych sposobów

Pamiętam, jak dobre kilka lat temu tworzyłam tego typu wpisy, w których główne miejsce zajmowała właśnie taka anonimowa ankieta, dzięki której zdobywałam wiedzę w kwestii tego, w jakim kierunku rozwijać swoje miejsce w sieci. Nie wiem, dlaczego zrezygnowałam z tego sposobu dostarczania Wam możliwości wyrażania swojej opinii na temat moich działań w internecie, jednak dotarło w końcu do mnie, że nie każdy czytelnik bloga śledzi jego stronę na Facebooku, a to tam najczęściej wrzucałam tego typu formularze.

Mam więc ogromną nadzieję, że pomożecie mi w obraniu odpowiedniej drogi lub utwierdzicie w przekonaniu, że ta, którą aktualnie podążam jest tą odpowiednią. Jestem szczerze otwarta na wszelkie sugestie, uwagi i konstruktywną krytykę, więc nie krępujcie się odpowiadać szczerze na zadane niżej pytania. Ankieta jest w 100% anonimowa, więc na pewno nie będę ścigać za niesatysfakcjonujące mnie reakcje (w sumie i tak bym tego nie robiła ;)).

Z góry pięknie dziękuję za udział w ankiecie. Mam nadzieję, że będę w stanie spełnić Wasze oczekiwania i w tym nowym, 2020 roku dostarczę Wam treści, których czytanie przyniesie Wam przyjemność. :)

Do stworzenia ankiety zainspirowała mnie Agnieszka z bloga aGwerblog. Jeśli jakimś cudem jeszcze jej nie znacie, a interesuje Was świat kosmetyków, zwłaszcza tych, które dopiero co wchodzą na rynek, koniecznie do niej zajrzyjcie. :)


Najnowsze wpisyCo powiesz na…?