barwa siarkowa

Seria Barwa Siarkowa dla skóry wymagającej

Poznajcie serię Barwa Siarkowa, która kierowana jest to osób z wymagającą i nieco problematyczną skórą.


Kilka miesięcy temu, a może i jeszcze wcześniej postanowiłam zrezygnować ze współpracy z firmami kosmetycznymi z tego względu, iż w pewnym momencie miałam w posiadaniu tak dużą ilość produktów, iż nie miałam możliwości ich zużyć, a jak wiadomo, większość takich kooperacji opiera się na recenzowaniu kosmetyków. Aktualnie liczba produktów, które są przeze mnie regularnie stosowane, jest ograniczona do minimum – nauczyłam się nie kupować czegoś, czego nie potrzebuję.

Brakowało mi jednak dobrego kremu nawilżającego, a także takiego, który idealnie nadawałby się pod makijaż. Z ratunkiem przyszedł mi sklep Barwa ze swoją serią Barwa Siarkowa, w skład której wchodzą m.in. przedstawione poniżej kosmetyki: specjalistyczny tonik siarkowy antybakteryjny, żel myjący siarkowy antybakteryjny, krem siarkowy antybakteryjny matujący i krem siarkowy długotrwale nawilżający.

Jeśli chodzi o ich stosowanie, to jednorazowo użyłam ostatniego kremu nawilżającego i na wstępie mogę powiedzieć o nim jedynie to, iż pięknie pachnie, ma rzadką konsystencję, a twarz po jego nałożeniu staje się gładka.

barwa siarkowa

barwa siarkowa

barwa siarkowa

Publikuję ten wpis, gdyż chcę, abyście wiedzieli, co aktualnie testuję i co niebawem (prawdopodobnie za miesiąc) będzie recenzowane na blogu. Chcę Wam również przypomnieć, iż kosmetyki z tego wpisu można wygrać w konkursie, który trwa do dzisiaj na stronie mojego bloga na Facebooku. Znajdziecie go tutaj. 😉

Mieliście już okazję poznać serię Barwa Siarkowa?
Wpis powstał we współpracy z marką Barwa
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: