Cele & plany na najbliższe miesiące

Ostatnio bardzo mocno wkręciłam się w planowanie i spisywanie celów. Ponadto, zainspirowana postem Olgi postanowiłam opublikować coś podobnego u siebie i publicznie zaprezentować moje cele i plany na najbliższe, jesienno-zimowe, miesiące.

Pierwszy raz tutaj? Śledź bloga na Facebooku, Bloglovin’ lub Bloggerze, aby być na bieżąco! :)

Przyznam szczerze, że gdy pod koniec grudnia/na początku stycznia spisuję podsumowanie minionego roku, dociera do mnie ile wspaniałych chwil miałam okazję przeżyć i jak wiele osiągnęłam.

Zawsze też wydaje mi się, że każde kolejne dwanaście miesięcy nie jest w stanie przynieść mi tyle samo radości. Zabawne, jak bardzo się mylę. Każdy kolejny okres zdaje się być jeszcze lepszym od poprzedniego i naprawdę jestem wdzięczna za to, co mam, co udało mi się zdobyć i co jeszcze przede mną.

Mam nadzieję, że czujecie się podobnie i po prostu jesteście szczęśliwi, realizując jednocześnie swoje plany i marzenia. :)

Wracając jednak do tematu moich celów, poniżej znajdziecie kilka punktów, które już zaczęłam realizować i dzięki którym po prostu czuję się lepiej sama ze sobą. Przyznam, że studiując i pracując jednocześnie bardzo brakowało mi czasu na takie małe, z pozoru zwykłe, przyjemności, jak np. czytanie książek, blogów i po prostu „marnowanie” chwil na interesujące mnie kwestie. :)

Moje cele i plany na najbliższe miesiące:

• regularnie ćwiczyć
Oczywiście cały czas staram się ćwiczyć w miarę możliwości jak najczęściej, planuję jednak jeszcze bardziej przyłożyć się do pilnowania tego, aby dany trening wykonać.
• czytać więcej książek
Jak wspomniałam wcześniej, po prostu czas nie pozwalał mi na skupienie się na tej części samorozwoju, a skoro teraz mam możliwość spędzania chwil z książką, chcę w pełni to wykorzystać! :)
• robić więcej zdjęć
Już od dobrych kilku lat pasjonuję się fotografią, jednak przez długi czas nie miałam zarówno ochoty, jak i weny do robienia zdjęć. Jesień jest jednak dla mnie okresem bardzo inspirującym, przez co już odczuwam chęć ciągłego trzymania aparatu w ręce.
• publikować więcej treści na blogu
Mam nadzieję, że zdążyliście zauważyć, że jest to jeden z tych celów, który już udaje mi się wplatać w życie. Blog jest moją pasją, która mnie rozwija i której na pewno nie mam zamiaru porzucać. Dlatego też będę tu częściej. Na razie nie wiem, jaka będzie częstotliwość publikacji, jednak na pewno postów będzie więcej, aniżeli w poprzednich  miesiącach. :)
• angażować się w życie blogosfery
Rzadko kiedy komentuję Wasze posty i odpowiadam na opinie, które pozostawiacie u mnie. Tę kwestię również zaczęłam powoli zmieniać. Spędzanie 50% życia w internecie nigdy nie było moim zamiarem i to się raczej nie zmieni, jednak chcę poświęcić trochę więcej czasu czytelnikom SIMPLISTIC, jak i twórcom, których pracę doceniam.

Wiem, to tylko pięć punktów, ale wychodzę z założenia, że lepiej postawić sobie niewielką ilość celów, niż wziąć na siebie zbyt dużo i czuć ciągłą presję i niezadowolenie z siebie. :)

Koniecznie napiszcie, jakie plany Wy chcecie zrealizować tej jesieni, albo standardowo zostawcie link do siebie, jeśli i u Was pojawił się podobny temat! :)

Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *