Czarna, skórzana torebka Agebel – porównanie z MIMI LARGE Bag

Torebkę z dzisiejszego wpisu zobaczyć mogliście już w jednym z ostatnich postów ze stylizacją, w której zestawiłam ją z kozakami za kolano i beżowym swetrem. Właśnie wtedy zrodził się pomysł na porównanie jej z MIMI LARGE Bag marki Paulina Schaedel, która jest podobnych wielkości, jednak wykonana ze skóry ekologicznej. 


Na pierwszy rzut oka obie torebki są do siebie bardzo podobne, utrzymane w minimalistycznym stylu i,  pasującej do wszystkiego, czerni – jednak prawdopodobnie są to jedyne cechy, które je łączą. Agebel jest bardziej zaokrąglona, niż prostokątna MIMI LARGE Bag, do tego wykonana ze skóry naturalnej, co daje nam ogrom pewności, iż posłuży na długo. Nie mogę jednak powiedzieć, iż model P. Schaedel jest słabej jakości, gdyż swoją mam już od nieco ponad roku i – poza mało widocznym ścieraniem się „złota” – jest w bardzo dobrym stanie. 
czarna torebka agebel
skórzana torebka
Kolejną cechą, której nie da się nie zauważyć, są przegrody – w torebce z dzisiejszego wpisu zrobione zostały aż trzy: dwie zapinane na suwak, jedna na magnes – co, moim zdaniem, jest świetnym pomysłem, gdyż my kobiety wiemy najlepiej, jak ciężko znaleźć jest COKOLWIEK w JAKIEJKOLWIEK torbie. 😉 Dodatkowym atutem jest to, iż Agebel jest sztywna, natomiast MIMI LARGE Bag nieco się zniekształca, co od początku nieco mnie irytowało. 
czarna torebka skórzana
Dlaczego w ogóle zabrałam się za ich porównanie?
Skłonił mnie do tego przede wszystkim fakt, iż obie są w podobnej cenie, a zauważyć można, że tego typu modele są ostatnio jednymi z najchętniej kupowanych. Gdybym sama stała przed wyborem kupna którejś z nich, teraz zdecydowałabym się na główną bohaterkę dzisiejszego wpisu, gdyż niezaprzeczalnie skóra naturalna jest trwalsza niż ta ekologiczna, dodatkowo – tak jak wspomniałam wyżej – jest ona sztywniejsza, co mi osobiście bardziej odpowiada. 
Jeśli interesuje Was, jaka jest różnica w ich wielkości, to tutaj i tutaj zobaczyć możecie obie w „akcji”. 
Koniecznie napiszcie mi jaki model torebki jest aktualnie Waszym ulubionym i w jakich sklepach zaopatrujecie się w tego typu akcesoria! 🙂


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: