Kobieca sesja na plaży

kobieca sesja na plaży

Choć zdjęcia robię znacznie rzadziej niż kiedyś, to kobieca sesja na plaży była moim małym marzeniem odkąd tylko sięgam pamięcią.

Nasza ślubna sesja zdjęciowa

Wydaje mi się, że każdy, kto nawet hobbistycznie zajmuje się fotografią fantazjuje o wykonaniu sesji w konkretnym stylu. Jak wspomniałam we wstępie, moim pragnieniem niemal od zawsze była bardzo kobieca sesja na plaży, najlepiej w towarzystwie zachodzącego słońca.

Basia Szmydt często powtarza, że kobieca sesja to jeden z lepszych prezentów, jakie można sobie sprawić. I wiecie co? Faktycznie coś w tym jest. Co prawda nie na zdjęciach, które zobaczycie poniżej, nie ja stanęłam przed obiektywem, ale całe przedsięwzięcie uzmysłowiło mi, że dobre ujęcia są w stanie znacznie podnieść pewność siebie – zarówno modelce, jak i fotografce.

Zmysłowa, kobieca sesja na plaży

Moja modelka – Iza, kocha morze, a ja uwielbiam robić zdjęcia, więc to nie mogło się nie udać. Jeśli jednak planujecie tego typu sesję, koniecznie wybierzcie fotografa, przy którym czujecie się swobodnie. Główną rolę odgrywają tu bowiem spontaniczność i luz, bez których zdjęcia wyszłyby nienaturalnie.

kobieca sesja zdjęciowa
kobieca sesja
kobieca sesja na plaży
kobieta
kobieca sesja na plaży
kobieta na plaży

Nie jest to jednak ostatni z moich planów w kwestii fotografii. Choć nie wiążę z tym zajęciem przyszłości i traktuję je wyłącznie jako hobby, to będąc 100% fanką jesieni nie mogę sobie darować wykonania m.in. zdjęć w przytulnej kawiarni z kubkiem kawy i książką w ręce modelki.

Koniecznie dajcie znać, czy takie wpisy Was interesują! W przeszłości robienie fotek wypełniało sporą część mojego wolnego czasu, dlatego chętnie bym to tego wróciła, aby stale pobudzać swoją kreatywność.

Jestem ogromnie ciekawa czy i Wy zajmujecie się hobbistycznie fotografią! Marzycie o konkretnym miejscu, w którym chcielibyście zrobić zdjęcia?


Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

2 odpowiedzi

  1. Awatar Subiektywne Piękno

    Piękne zdjęcia :)


    1. Awatar Paulina z simplistic.pl

      Dziękuję!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *