lakiery na jesień

Lakiery na jesień

Odnoszę wrażenie, że tradycją stało się publikowanie na tym blogu wpisów dotyczących kolorów lakierów do paznokci nawiązujących do nadchodzącej pory roku. Nie mogło więc zabraknąć lakierów na jesień – moją ulubioną porę roku.

ZOBACZ  ❭  Spring colors


Jesień to pora roku, podczas której wszelkie ciemne kolory nie są negowane tak jak podczas wakacji, gdy neony i pastele „królują na parkiecie”. To samo tyczy się tego, co nosimy na swoich paznokciach – czerń, szarości, beże i odcienie bordo świetnie współgrają z deszczową aurą za oknem. Często powtarzam, że to właśnie moda jesienna najbardziej mi odpowiada i to w takich kolorach czuję się najlepiej, więc nic dziwnego, że należę do osób pozytywnie nastawionych na zbliżającą się zmianę pór roku.

Z pewnością pamiętacie moją manię kupowania nowych lakierów do paznokci, która w zeszłym roku przez dłuższy czas mnie nie opuszczała. Aktualnie staram się rozważniej kupować kosmetyki – zarówno te kolorowe, pielęgnacyjne, jak i właśnie lakiery. W przeszłości chciałam mieć wszystkiego dużo (podejrzewam, że nie jedna z Was miała tak samo), teraz jednak zauważyłam, iż większości produktów i tak nie wykorzystuję do końca, więc po co kupować coś, czego tak naprawdę nie potrzebuję?

A jak jest z Wami, stawiacie na jakość czy na ilość?

lakiery na jesień

jesienne lakiery

lakiery na jesień


BORDO – NR 30  /  WIŚNIA – NR 57  /  CZERŃ – MISS SPORTY  /  SZAROŚĆ – NR 124  /  OLIWKA – NR 112  /  BEŻ – NR 05  /  SREBRO – NR 20  /  MAT – LOVELY

I koniecznie napiszcie mi jakie lakiery na jesień to Wasz absolutny must have tego sezonu! :)
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: