marka Nacomi

Marka Nacomi i jej produkty do pielęgnacji włosów

O pielęgnacji włosów pisałam już nieraz, jednak od pewnego czasu genialnie sprawdzają się u mnie dwa produkty, które w swojej ofercie ma polska (!) marka Nacomi, o których po prostu muszę Wam powiedzieć.


Oleje pojawiły się u mnie już kilka miesięcy temu i w dużej mierze to im zawdzięczam poprawienie się kondycji moich włosów.  Mimo to rzadko decyduję się na testowanie kolejnego, bo po prostu nie czuję potrzeby posiadania zalegających w szafce buteleczek.

Marka Nacomi i jej produkty do pielęgnacji włosów

marka nacomi
Na olej ze słodkich migdałów zdecydowałam się po przeczytaniu mnóstwa pozytywnych opinii na temat jego zbawiennego wpływu m.in. właśnie na włosy – poza tym ma właściwości zmniejszające rozstępy, ponadto rozjaśnia blizny, a także nawilża i odżywia skórę.

Aktualnie przez każdym myciem nakładam olej na włosy (od połowy ich długości) na ok. godzinę – dwie, po czym tradycyjnie zmywam szamponem, a następnie stosuję odżywkę.

Po takim zabiegu włosy są lśniące, gładkie i miękkie w dotyku co jest tym, czego od tego typu produktów oczekuję. :)

Kolejnym produktem tej polskiej marki, który pokochały moje kosmyki, jest maska do włosów z olejem awokado oraz proteinami keratyny. Jego celem jest wzmocnienie i regeneracja włosów łamliwych i suchych.

Maskę stosuję raz w tygodniu i trzymam na włosach przez 30 minut, po czym produkt spłukuję. Wzmacnia ona efekt, który otrzymuję po zastosowaniu wcześniej wspomnianego oleju, a dodatkowo nadaje kosmykom lekkości i sprawia, że są lejące – czego nigdy się po swoich włosach nie spodziewałam. :)

Jedyną zauważalną (a raczej wyczuwalną) wadą jest zapach maski, który niesamowicie przypomina mi ten wydzielany przez kostki do WC w publicznej toalecie, ALE nie pozostaje on na włosach, więc nie ma tragedii. :)
marka nacomi

Szczerze polecam oba wspomniane wyżej produkty, zwłaszcza tym z Was, które borykają się z łamliwością włosów i notorycznie rozdwajającymi się końcówkami. Oczywiście każde włosy są inne, przez co nie daję Wam 100% pewności, iż u Was kosmetyki zadziałają tak samo, jednak uwierzcie – warto spróbować! :)

Dajcie znać, jakie produkty do pielęgnacji włosów Wy odkryłyście w ostatnim czasie! :)
Post przypadł Ci do gustu?
Podziel się nim ze znajomymi: