Pomysł na prezent na dzień babci i dziadka + kod rabatowy

Już niebawem, bo 21 i 22 stycznia jedne z najbliższych nam osób obchodzić będą swoje coroczne święto – mowa oczywiście o dniu babci i dziadka. Jeśli borykacie się z brakiem pomysłu na prezent z tej okazji, mam dla Was coś świetnego!

pomysl na prezent na dzien babci i dziadka

W dobie smartfonów, laptopów i innych urządzeń często zapominamy o przyjemności, jaką dawało nam przeglądanie wcześniej wywołanych zdjęć. Pamiętacie, jak to jest usiąść w gronie rodziny lub przyjaciół, wziąć w swoje ręce album i powspominać bliskie sercu czasy?

Myślę, że święto babci i dziadka jest idealną okazją ku temu, aby wrócić do zwyczaju, kiedy fotografie przez większą część roku kurzyły się na półce, ale mimo to, były dla nas jednymi z cenniejszych rzeczy. Wyobraźcie sobie uśmiech na ich twarzach po zobaczeniu wcześniej starannie przygotowanej przez Was fotoksiążki z ulubionymi cytatami i najważniejszymi dla Was wszystkich chwilami uwiecznionymi na pięknych zdjęciach!

Oczywiście tego typu prezenty są z kategorii tych idealnie wpasowujących się w klimat każdego obchodzonego święta. Sama na stronie Printu stworzyłam album, będący świątecznym upominkiem dla rodziców i – sądząc po ich reakcji – byli nim zachwyceni! :)

dzien babci i dziadka

A już niebawem walentynki, więc jest to kolejna okazja na wykorzystanie tego pomysłu i stworzenie kolejnej ukochanej osobie osobistego i – w znacznej części – własnoręcznie stworzonego prezentu. Nie można także zapomnieć o urodzinach, kiedy to możemy wręczyć np. przyjaciółce książkę wypełnioną wspólnymi zdjęciami, najlepszymi cytatami z uwielbianych przez nas piosenek i mnóstwem innych, pięknych i przede wszystkim – lubianych przez nas obie rzeczy!

fotoksiazka

Przyznaję, że zarówno łatwość wykonania fotoksiążki na stronie Printu (do wyboru mamy gotowe szablony lub możemy stworzyć je sami) i ilość kombinacji, jakie mamy do wyboru – wybranie wielkości, rodzaju okładki, stworzenie stron z własnymi zdjęciami lub uzupełnienie ich własnymi cytatami – sprawiają, iż jej przygotowywanie jest samą przyjemnością (zwłaszcza dla osób lubiących grafikę itp.).

Dzięki uprzejmości marki Printu mam dla Was kod rabatowy, zmniejszający koszt Waszego zamówienia aż o 44%!
Ciekawa jestem czy znacie już tego rodzaju fotoksiążki? Dajcie znać, co sądzicie o takim typie prezentów! :)
Wpis powstał w ramach współpracy ze sklepem Printu

Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *