Tort na 30. urodzinyJaki deser warto wybrać?

tort na 30 urodziny

Zbliżając się do 30. roku życia, spora część ludzi doświadcza całej gamy różnych emocji, od strachu i smutku aż po ekscytujące oczekiwanie na cudowne przemiany. Nic w tym dziwnego: to właśnie po osiągnięciu wieku 30 lat rozpoczyna się prawdziwe dorosłe życie wraz z jego przyjemnościami, ale też turbulencjami, jednocześnie następuje poważna ponowna ocena priorytetów życiowych. Jednym z ważnych atrybutów, aby uczcić niezapomnianą rocznicę, pewnie i spokojnie wejść w kolejną dekadę jest oczywiście tort urodzinowy i dzisiaj opowiemy o tym, jaki powinien być ten deser.

Jaki tort z okazji 30. urodzin warto wybrać?

Tort urodzinowy na trzydziestkę zdecydowanie powinien na długo pozostać w pamięci, a więc jego wspaniały wygląd, jak i smak są podstawowymi warunkami. Ponadto warto mieć na uwadze wiek osoby, dla której kupujemy deser, jej preferencje, a także sytuację, w której tort będzie podawany i jedzony. Wybierając, na przykład, tort dla mamy lub siostry, warto oddać przewagę klasycznym deserom o eleganckim udekorowaniu kwiatami, owocami lub czekoladą. Dla ojca lub brata można wybrać deser czekoladowy, z dodatkiem odrobiny koniaku lub whisky, lub też nawet w kształcie butelki ulubionego alkoholu. Kupując tort jako prezent dla kolegi z pracy, świętującego swoje 30. urodziny, szczególnie jeśli jest to prezent od zespołu współpracowników, warto oddać przewagę tortom o skromnym designie, udekorowanym na przykład delikatnym napisem wykonanym farbami jadalnymi.

Dość często 30. urodziny są świętowane w gronie innych młodych ludzi lub partnera czy partnerki. Wówczas może to być deser o bardziej odważnym udekorowaniu, na przykład można wybrać deser w kształcie nagiego męskiego tułowia, kobiecych piersi lub pupy. Popularnością cieszą się także torty z figurkami z masy cukrowej w pikantnych pozach itp. Marzysz o tak odważnym torcie, ale nie masz konkretnego pomysłu? Kreatywne rozwiązania proponowane przez cukierników wrocławskiej Tortowni na Bema znajdziesz na stronie tortynabema.pl. Kto wie, być może to tu uda Ci się znaleźć inspirującą idee na najlepszy tort urodzinowy!

Jeśli nie chcesz przygotowywać tortu na 30. urodziny samodzielnie, możesz zamówić go u doświadczonych cukierników. Eksperci nie tylko przygotują ulubiony torcik, ale i udekorują go odpowiednio do Twoich życzeń i zgodnie z najnowszymi trendami w branży cukierniczej. Obecnie wiele cukierni umożliwia złożenie zamówienia online, bez potrzeby kontaktu z managerem. Klient może wybrać nie tylko konkretny tort, ale i poprosić o przygotowanie ciasta maksymalnie zgodnego z jego gustami, o odpowiednim rozmiarze i kształcie.

Gdzie warto zamówić tort na 30-tkę?

Zamawiać tort na 30-tkę zdecydowanie warto u doświadczonych cukierników, gotowych w ustalonych terminach wykonać nawet najbardziej skomplikowany deser. Pomoże to uniknąć wielu nieprzyjemnych niespodzianek. W Cukierni na Bema doświadczeni cukiernicy z ochotą stworzą oryginalne torty z okazji 30. urodzin- dedykowane zarówno paniom, jak i panom, w tym:

  • Udekorują deser symbolicznym dekorem, w tym słodką liczbą 30;
  • Stworzoną torcik o dowolnej wadze, kształcie i rozmiarze;
  • Wykorzystają nadzienie oraz biszkopty wskazane przez klienta.

Istnieje możliwość realizacji zdobienia według szkicu klienta i wiele, wiele więcej opcji.

W tej cukierni można wybrać torcik na każdy gust, a nawet wykazać się fantazją, gdyż doświadczenie cukierników pozwala wykonywać niesamowicie piękne desery też na podstawie skomplikowanych szkiców, dostarczanych przez klientów. Takie wypieki są nie tylko apetyczne i pyszne, ale i są unikalnie zdobione, co pozwoli zachwycić się zarówno osobie, na cześć której zorganizowano urodzinowe spotkanie, jak i jej gościom.

Jeśli stoi przed Tobą lub niedługo będzie stało zadanie wybrania wspaniałego tortu urodzinowego na 30. urodziny, pewnie już wiesz, w jakim kierunku i gdzie warto prowadzić poszukiwania. Dodamy tylko, że to właśnie tort często decyduje o tym, jaka opinia pozostanie po całej imprezie, a więc nie warto podejmować decyzji w pośpiechu: dobrze jest poświęcić tej sprawie przynajmniej kilka godzin, a może nawet i dni. Świetnie, jeśli wybrana cukiernia, w której będziesz składać zamówienie, umożliwi także degustację wybranego deseru. A więc życzymy powodzenia!

Wpis zawiera reklamę marki Tortownia na Bema


Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *