Ciekawe miejsca w sieci #11 (+ linkowe party)

ciekawe miejsca w sieci
Wraz z nadejściem lutego (co się stało ze styczniem?) nadszedł czas na kolejną porcję ciekawych miejsc w sieci, które – mam nadzieję – przypadną Wam do gustu i sprawią, że w te nieco jesienne dni poczujecie ciepło inspiracji. :)

W dzisiejszym poście znajdziecie zestawienie siedmiu ciekawych miejsc w sieci, które uważam za warte Waszej uwagi. Lubię gromadzić dla Was (ale także dla siebie) linki do stron będących kopalnią inspiracji – mam nadzieję, że i Wam ta seria przypadła do gustu. :)

BLOGI

Zacznijmy od wpisu autorstwa Moniki, który traktuje o zmianach algorytmu wzbudzających przerażenie w fanach popularnego portalu społecznościowego, jakim jest Instagram. Jeśli cały czas głowicie się nad tym, co powinno się robić, aby zasięgi Waszego profilu nie zmalały lub czego unikać, by Wasi odbiorcy widzieli jak najwięcej treści, które publikujecie, to zachęcam do zapoznania się z załączonym artykułem. :)

Kolejną stroną, która nie mogła nie znaleźć się w tym zestawieniu, jest blog Polki, która od dwóch lat zamieszkuje północną część Norwegii. Klaudia w swoich postach porusza wiele tematów – głównie lifestylowych, a wszystko to urozmaicone jest w piękne ujęcia skandynawskich krajobrazów. Jeśli wcześniejsze zdanie nie zachęciło Was do kliknięcia w link, to serio, nie wiem co jest w stanie to zrobić. :D

Trzeci, ostatni blog należy do Sophie i poświęcony jest minimalizmowi i życiu w rytmie slow. Przyznaję, że oba te tematy ostatnimi czasy mnie fascynują, w związku z czym coraz częściej szukam stron, których autorzy poruszają właśnie tego typu tematykę. Jeśli lubicie prostotę i przejrzystość, to A Considered Life powinien przypaść Wam do gustu. :)

INSTAGRAM

W części dotyczącej inspirujących profili na Instagramie mam coś dla miłośników małych przestrzeni i pięknych, klimatycznych zdjęć.

Lubicie filozofię dotyczącą tzw. tiny houses? Jeśli potraficie spędzić kilkadziesiąt minut na przeglądaniu stron poświęconych organizacji małych przestrzeni, to profil @minimaliste.tinyhouses zaspokoi Waszą potrzebę napatrzenia się na tego typu praktyczne rozwiązania.

Kolejne instagramowe konto jest moim odkryciem ostatnich dni i bardzo żałuję, że tak późno się na nie natknęłam. Mowa o @oliwiapakosz i niewymuszonych, a jednocześnie bardzo inspirujących kadrach, które sprawiają, że nie pozostaje nam nic innego, jak wziąć aparat w ręce i tworzyć coś równie pięknego.
[one_half padding=”0 5px 0 0″]

[/one_half][one_half_last padding=”0 0 0 5px”]

[/one_half_last]

INNE

Jeśli Instagram nie jest platformą, po której lubicie się poruszać, podsyłam kanał na Youtube twórców wspomnianego wyżej profilu o funkcjonalnych „małych domkach”. Tylko ostrzegam – tutaj dużo łatwiej jest się zapomnieć i spędzić dobre godziny na oglądaniu koncepcji małych przestrzeni. :)

Skoro już mówimy o ciekawych miejscach w sieci, nie mogę nie wspomnieć o nowo-powstałej grupie na Facebooku o nazwie „Fotokreatywni”, której członkowie mają możliwość dzielenia się swoją wiedzą z dziedziny fotografii.

NA BLOGU

Chyba po raz pierwszy nie mam problemu z wyborem najciekawszego wpisu, który w ciągu ostatnich miesięcy pojawił się na blogu. Mam wrażenie, że pojedynek bezsprzecznie wygrał post o 6 serialach,
które warto obejrzeć
. Jeśli jesteście fanami Netflixa, i nie wyobrażacie sobie wieczoru bez dobrej serii, to mam nadzieję, że we wspomnianej notce znajdziecie coś, co Was zainteresuje. :)

Koniecznie dajcie znać, czy któraś ze stron z powyższego zestawienia zyskała i Waszą sympatię! :)

Najnowsze wpisyCo powiesz na…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *